Zpět

Integruj se, bílá ženo!

Text 8.6.2024

„Protože toto už není tvá země a nikdy už jen tvá nebude. 

Oblékej se úctyhodněji v souladu s jinými kulturními kruhy a ber ohledy na náboženské pocity diskriminované menšiny.

Každodenní rasismus začíná u odívání.“

Taky plagatek visel u autobusoveho banhofa v severoněmeckem městečku Lübz. Tak co, Andělko? Když večer usinaš, nestraši tě ze spani ta věta „Výr šafendáz“? Nezrobilas kajsik chybu? Kdybys čitavala glosy Miry Macka, dobře bys věděla, že pokud přivedeš na jedno uzemi dva kmeny, tak je to enem otazka času, než životaschopnějši kmen zvitězi, vyžene nebo povraždi chlopy toho slabšiho kmene a přivlastni si jejich baby a děcka.

Když sem tak sledoval severni Němce, nemam pocit, že by byli tim životaschopnějšim kmenem…

Ladik Větvička, hlasatel Radia Universum, Dojčlant

PS: Komentář z Německa: „Místostarosta městečka Lübz napsal, že autor plakátu „neznámý“. Internetové vyhledávání plakátu nás zavedlo na videoplatformu Bitchute. Je tam videokanálu „The Vulgar Analysis“, ve kterém muž říká, že mají „nové plakáty“ (od minuty 1:12). Součástí je i plakát, který je k vidění v příspěvku na Facebooku. Ve videu youtuber říká: „Bylo pro mě důležité vykreslit dotyčnou bílou ženu jako jasného agresora a muslimské migranty jako jasné sympatizanty a zároveň zůstat dostatečně rafinovaný, aby se celá věc stala realistickou je to, co chce pro diváky plakátu Vytvořte pocit, že „ochrana menšin, která je prezentována tak neškodně“, by pro ně mohla být hrozbou (od 1:30).“ Odkaz na originál zprávy i video je tady.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. Nedavno jsem byla na pohotovosti. Po hodine cekani jsem spatrila otrokyni v cernem salu ze zeme, kam bych se nepodivala ani za milion. Jmenuje se Irsko. (Drive take napr. Iran).
  Modlila jsem se, at me osetri kdokoliv jiny, jen ne ta carodej…
  Inu, samozrejme si me zavolala ona. Byla hruba, netolerantni, arogantni (hloupa/mazana); 0% profesionality – vubec me (spravne) nevysetrila. Na zaklade obrazku z rentgenu mi tvrdila, ze nemam infekci, ikdyz to bylo pouhym okem viditelne + take to jasne vyplyvalo z vysetreni, co trvalo asi par vterin… (a dalsi lehce pochybne jednani).
  To jsou DEI ‚doktori’…
  komunisticka DEI (diversity, equity and inclusion)
  Zrovna i mlada sestra (Irka) byla tak trochu… neprijemna/neprofesionalni… asi byla woke.

  btw. na recepci sedela (poprve v historii) Africanka, ktere jsem nerozumela ani slovo (vubec se ani nesnazila vyslovovat), overila si jen me datum narozeni a pustila me bez dokladu dal. Ani se nezeptala, jesli mam stale stejne cislo, pro pripad, ze me budou z nemocnice kontaktovat.

  Ne. Nemam rada fakt, ze se me mesto behem 10 mesicu stalo (pomoci vlastizrady) cizi zemi s cizimi lidmi z kultur, o ktere neni zajem. Zvlast v takovych poctech a bez integrace!*

  (komunistka) a Z. Barbara Lerner Spectre je jednim ze strujcu zniceni Evropy.

  *V roce 2007 tvorilo asi 10% populace Polaci. To bylo velke zklamani – aneb jedete poznat Irsko a vsude se mluvilo polsky… polske obchody na hlavni tride. Ti s integraci ci zapadnutim problemy nemeli. Jsou to Evropsti katolici/ateisti. Kulturne ne tolik vzdaleni. Nikdo z nich se tu nestal doktorem. Podnikali apod. Pak zase odejeli.

  https://www.foxnews.com/media/surgeon-says-toxic-dei-medicine-led-erosion-quality-care-dangerous-patients

  njn. … Jak zpivaji Golden Kids … casy se meni…

  btw. nutno podotknout, ze za zmenami casto stoji (ne-li temer vzdy) konkretni lide/ideologie typu ‚malicek‘ z Hry o truny.

  1. V praci (v kanclu) jsem pracovala s lidmi z Pakistanu, Turecka, Polska, Afriky, Rumunska apod. Ke vsem lidem jsem vzdy pristupivala stejne, protoze jsou to lide, ne rasy. Casem se trochu jiste obecne rysy preci ukazaly, ale nic co by se nedalo normalne zvladnout (krome teda muslimu, ktere nemam rada napr. proto, ze tyraji zeny-otrokyne).
   Ten pristup si podrzuji dodnes. Az na to, ze obcas to hold neni tak snadne, kdyz ze zeme, ktera patrila stovky let Irum (ci Evrope) se staly behem 10 mesicu USA, kde Evropany nebo Iry na plakatech neuvidite (leda kdyz jsou volby).

   1. To je síla! Nevěřím vlastním očím, že je vůbec něco takového možné…Nu spějeme TAM mílovými kroky…paráda!

  1. To neni zas tak davno. Hlavne to je z obdobi, kdy potichu zacal kulminovat Prevrat. Je to aktualni vic, nez kdy jindy.

Napsat komentář