Ilona Švihlíková
Naši hodnotoví spojenci myslí především na své zájmy. EU kráčí v transu do propasti, ale má správné hodnoty
Ilona Švihlíková
V evropské politice je spousta lidí, kteří mají pocit, že válka je optimální řešení, a dělají málo pro to, aby byl hlavní variantou mír
Ilona Švihlíková
Mám pocit, že představitelé našeho státu hájí zájmy úplně jiné země a zájmy našich občanů považují téměř za nelegitimní
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
To su věci, Vašku, co? Žanťak za tvoje prachy rajzuje po světě a eště se hada s Vlastičkou…
Ladislav Větvička
Jakkoli ten připad vypada srandovně, opět to ukazuje na aroganci debilnich uředniku, keři maju pocit, že konaju dobro
Ladislav Větvička
Očekávat, že po volbách může přijít politická elita jiné kvality je podobně naivní, jako očekávat, že jinou nádobou naberu z moře vodu, která nebude slaná.
Ladislav Větvička
V jednom prostoru není možné normální soužití více ras či národností.
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 114 219 Kč Děkujeme vám!
Děkuji, má sliva.
Husitství je jistě slavná část našich dějin, ale žít v té době bychom asi nechtěli. Občanská válka, ve které byla velká část země zničena a velká část obyvatel se navzájem pozabíjela, kvůli rozdílnému výkladu jedné knihy, vypadá mnohem lépe z odstupu staletí.
Umlčování lidí s jinými názory se táhne našimi dějinami. Nemá to žádnou souvislost s tím, která strana je zrovna u moci. Je to prostě náš způsob jak reagovat na jiný názor, ať již prostřednictvím cenzury, nebo trestního stíhání.
U mnoho diskutovaného zákona Neoprávněná činnost pro cizí moc se dost opomíjí, že se nevztahuje jen na Českou republiku, ale i na obranu nebo bezpečnost mezinárodní organizace, k ochraně jejichž zájmů se Česká republika zavázala. Myslím, že se tak dá hodnotit i kritika NATO, EU, nebo kritika různých soudních rozhodnutí, či organizace propagující LGBT. Pokud budete propagovat vystoupení z NATO, dá se to považovat za snahu o její poškození, pokud by se to povedlo, poškodilo by to jistě hodně její reputaci a trochu oslabilo.
Paní Ilonu Š. naprosto zbožňuji za její názory a postoje, kéž by takových lidí měla nejen tato republika, ale celý svět více! Dle mého soudu je to velmi chytrá, ale především moudrá dáma a takových lidí opravdu není mnoho. Já, jako člověk bez ekonomického vzdělání chápu (nebo se o to minimálně snažím) co nám ostatním chce všemi svými rozhovory a příspěvky říci. Navíc na mě působí jako velmi citlivý a vnímavý člověk, kterému není lhostejno, co se děje s její zemí, ale ani co se děje obecně na této planetě. Prosím, buďte s námi obyčejnými lidmi a mluvte za nás, za ty, kteří nemáme buď odvahu nebo prostředky jak veřejně vystupovat a díky Vám za to paní Ilono! Lucie s dcerou Eliškou
Děkuji, má slova