Zpět

chlastaci hulky, pivovar a palirna

Text 15.12.2010

Fčil sem se vratil z jižnich Tyrol, a zjistil sem, že vanočni darky pro chlopy su všude stejne. Jedno, jestli je chlop Rus, Maďar nebo Tyrolak, su věci, kere zrobi radost napřič narodnostnim spektrem.

Vypada to, že hitem vanočni sezony budu chlastaci hulky. Konečně jakysik chytry projektant spojil přijemne s užitečnym. Na co byste měli po kapsach nosit plaskačky rumu a slivovice? Odšrubujete hulku, vevalite lijek (česky trychtyř) a do každe hulky nalejete ze pul litra slivovice. Hulky tak ziskaji větši zatěž a vy budete na svahu stabilnějši. Takže až na svahu uvidite lidi, keři se přes hulky čumi na nebe, nespleťte se. To nesu hvězdaři. Jak je chcete pod stromek, v každe poctive ostravske sportovni prodejně je najdete. Stači řict u kasy: chlastaci hulky.

Mala palirna šnapsu je idealnim darkem pro chlopy. Nema sice velku kapacitu, z pětilitrove varne nadoby si vypalite tak z pullitra palenky, ale co byste nezrobili pro to, abyste nemuseli platit nekřesťansku daň z chlastu. Stejně ju polityci rozfofruju. Takže vzhuru do boje a nezapomeňte, že oficialně se tento užasny přistroj prodava za 190 Eček pod nazvem „Přistroj pro destilaci vody“ 🙂 Myslim, že si to vyguglujete sami.

No a do třetice domaci pivovar. Ten už je standardnim vybavenim mužskych přibytku. Na webu možete najit desitky typu světovych piv, kere si v tomto zařizeni možete zrobit. Anebo kupite slad a chmel a pohrajete si s celym varnym procesem. Kapacita – 20 piv tydně, pod nazvem „domaci pivovar“ vam stryk Gugl najde jakehosik internetoveho prodejca. Tuž fajne vanoce:

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář