Zpět

Pozor! označeni vlajky za třibarevnu hadru je TRESTNYM ČINEM

Text 26.3.2010

„Bila antena zapichnuta ve třech kopečkach modre zmrzliny.“ Jak malo stači obyčejnemu člověkovi, aby se vytočil a zažaloval autora tohoto hrozneho vyroku a spustil tak statni mašineryju.

Obyčejny člověk se citi uražen. Obyčejny člověk nemože spat. Obyčejny člověk je vytočeny na nejvyšši obratky a bo my, obyčejni člověci si nenechame nic libit, obratime se na organy nečinne v trestnim řizeni a zažalujeme teho hajzla, kery take svinstvo vyřknul a tym urazil všecky obyčejne lidi od Ukrajinskych Karpat až po maďarsku placaticu.

Tuž

Kvůli státní symbolům se bude na Slovensku konat i soud, měl by před něj jít redaktor deníku Sme Tomáš Hudák, který popsal ve svém komentáři státní znak jako bílou anténu zapíchnutou ve třech kopečkách modré zmrzliny a slovenskou hymnu jako nepovedenou básničku o počasí. „Naším záměrem bylo jen se podívat na státní znak očima těch malých dětí, které ho budou mít každý den před sebou,“ říká redaktor Tomáš Hudák.

Členové Národní strany si myslí, že by za to měl jít redaktor před soud a chtějí ho žalovat. Místopředsedkyně SNS Anna Belousovová říká: „Jde o hanobení státních symbolů, a to je už hrana, za kterou by se zacházet nemělo.“

Ladislav Větvička

Vytvořte si svou vlastní vizitku

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář