Zpět

„Byly identifikovány nesprávné vzorce hlasování“

Text 18.5.2022

Ta věta je nadherna a myslim, že byzme si ju měli zapamatovat, bo by se nam mohla hodit, třeba až bruselska pětka prosadi korespondenčni hlasovani.

Ta věta byla prohlašena v reakci na to, že některym zemim bylo zrušene hlasovani a vysledky byly přidělene spravedlivě a po pravu – fčil neni podstatne komu. Stalo se tak na jakesik podivne pisničkove sutěži Eurovize. Podivna je už tym, co se tam hraje za přišernu hudbu a že se do finale nedostali ani Rammštajni, ani Beatles, ani Buty.

Helmut mi fčil vedle od stola radi, že Buty už nehraju, ale ja myslim, že to neni podstatne.

Podstatne je, že ta sutěž ma tak komplikovana pravidla, že se v tym nikdo nevyzna, tajak v našem pravnim řadu.
Známky udělené porotami šesti zemí byly odstraněny poté, co si nezávislý pozorovatel všiml nesprávných vzorců hlasování ve výsledcích šesti zemí při hlasování v semifinále“, prohlásil organizátor Eurovize.

Pokud egzistuju taka pravidla, že si nikdo, enem nezavisly pozorovatel všimne, že 6 delegaci (Polsko, Gruzie, Azeři, San Marino, Crna Gora) je uplně blbych a hlasuje jinak, než bylo doporučene, pak žijeme v divnem světě.
iDnes napsala, že všech 12 hlasu, kere rumunska delegace přidělila na tom festyvalu politycke pisně moldavskemu kandydatovi, bylo přesunutych na kandydata ukrajinskeho.

A tak to ma byt, bo byli nejlepši, to všeci věděli už před hlasovanim, ni?

Ladik Větvička, hlasatel Eurovize, Turin

Puvodni zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=787323

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář