Zpět

Nestyďte se zebrat paštiku na dovolenu a bile fusky do sandalu

Text 1.7.2011

Synci a děvuchy, fčil chvilu spočnu, bo jak vyjde tuten text, tak už s partyju valime přes Podkarpatsku Rus do Moldavije. A moc nečekam, že by tam byla wyfina v každe knajpě tajak u nas na Kuřim rynku.

Nezapominejte, že Sajuz nam nepomože, pomoct si musime my sami. Tuž nevyhazujte love za dovolenku kajsik v socialistycko-imperialistycke zapadni cizině a valte kajsik, kaj si z vas nebudu robit prdel, že žerete jatrovky a v autě mate napečene fajne řizky a zavařene klobasky a uzene.

Však se nemate za co stydět, bo domaci je domaci a cizinec neni našinec. Enem hňup by vyhodil v pajzlu na zapadě 15 Eček za ubohe těstoviny ze španělskyma ogurkama, když si za ty same prachy možete nasmažit 4 kila řizku. Ja, ekonomika vladne světem, však ti mamlasi na to tež přidu.

A za bile fusky v sandalach se tež nestyďte, je to přijemnějši a čistotnějši, jak se mačat prsty na nohach v egyptskem prachu cest.

Ja, a mimochodem, nemyslete si, že zme pupek světa. Zme jen obyčejna verbež, kera ze sebe robi machry, ale hajzly mame na chodbě. A pověst nemame o moc lepši, jak Polaci. Tak se chovejte slušně, ať nerobite ostudu.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář