Zpět

Anička si bere Radka proti směrnicam Eurosajuza

Text 16.10.2010

Prvni blogerska svadba ajiDnesu? No fajně! konečně jakysik duvod fajně zapařit! My ostravaci, když nemožeme najit duvod k oslavě, tak si ňaky vymyslime. Podobně to asi měla Anička s Radkem, tuž si vymysleli svatbu.

Přiznam se, tež sem už jakusik dobu přemyšlal, že bysem si zebral za ženu jakusik celubritu z blogu, ale nakonec mě to vždycky přešlo.

Fajnych bab je na blogu obrovske množstvi, ale co pak s nima budete robit doma na zahradce? Muslim se može zebrat čtyry baby, ale co ma robit chudak ostravak? Musi si vystačit s jednu. Jenže jedna baba teho moc neporobi. Pole nepooře, bravka nezabije a zabijačku nezrobi. Klobasky možna ugriluje, ale pak ma k temu take hlupe kecy, až chuť přechaza.

Tuž napadlo mě, že bysem v suladu ze směrnicama Eurosajuzu zebral si za manželku jakehosik chlopa! Je to podporovane, chlop teho zrobi vic jak baba, nema blbe kecy a když na to přide, možeme se dat po pulce slivovice. Zebral sem zeznam blogeru a šel sem kus po kuse. Ruda Havlik by měl tu vyhodu, že by neotravoval, bo by byl furt v jiČině. Štěpan Binko by tež byl v klidu, bo fčil musi vozit kočar. S Frantu Matějku a Petrem Paulczynskim byzme mohli politycky nadavat na ty svině levicove. S Robertem Pochem na ty svině pravicove! Ze Staňu Wienerem by byla prdel (ale to je asi v každem gej vztahu), s Ivo Vašičkem byzme provedli statni převrat a založili piratsku vladu a s Karlem Drabkem by zme se mohli věnovat vyletum do okoli.

Tuž, objekty by byly. Fakt se tym mladym divim, že furt podporuju heterosexualni svatby. Snad si to ještě rozmysli. Času už moc nezbyva, ale nikdy neni pozdě. Stejně nechapu lidi, keři lezu do manželstvi. Je to totalně neperspektyvni zaležitost. Podle mojich pruzkumu sem zjistil, že 60% manželstvi konči rozvodem, 35% manželstvim konči smrti jedneho z manželu a 5% dokonce smrti obuch manželu naraz. Tuž a pak lezte do take neperspektyvni zaležitosti. Tuž, Aničko a Radku, fšecko nejlepši 🙂

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář