Zpět

Buzerovat a trapit?

Text 17.12.2009

Nove desetileti a nova vlna buzerace přichazi. Devadesat procent nehod je zpusobenych řidičama, keři neměli v krvi ani kapku alkoholu! Co zrobi policie? Přesny opak toho, co by měla.

Misto teho, aby vas u každe duležite křižovatky čekal vysmaty policajt s plaskačku v ruce, zase to ti synci beru ze špatneho konca. Začnu buzerovat deset procent takych, keři maju cosik veseleho v krvi.

Ale řidič musi byt vesely! Co kdyby ti unyformovani synci misto alkoholickych testeru za nekřesťanske (nemuslimske tež, abych byl politycky korektni) penize fasovali každe rano po plaskačce rumu, bechera a slivovice? Na zada bečku se sudovym vinem a na dvojkolak zepar bas Ostravara? Lude by se na sebe konečně začali usmivat, nikdo by se nerozčiloval nad cypovinama a na ulicach by bylo veselo!

Ale to oni ni. Oni budu buzerovat a dyskriminovat menšinu. Budu vyhledavat kapku alkoholu v krvi, ale devadesat procent tych, co zpusobuju nehody, nechaju ujet.

Ale to už tady bylo, synci. Mnozi už nepamatuju, ale ja jo. Do hospody naběhli tři hňupi, dva v zelenym, jeden s pasku PS-VB, a už preventyvně kontrolovali všem občanky. Prevence je prevence. Tež možete preventyvně brat lidi do vazby. Vlezete do banky a všechny lidi, keři tam su, preventyvně zavřete na tyden do chladku. Kdybyste to zrobili včera dopoledne, nemusel by tam ten magor brat rukojmi! Tež možete preventyvně vystěhovat cele město za město. Ručim vam za to, že kriminalita během vystěhovani poklesne k nule.

Ale co, ja jim přece nebudu radit. Však oni už ti zeleni uřednici na centrale, kere nikdo ve službě na ulici neviděl, už na nějaky ten fajny napad přijdu sami. Chudaci ti ve službě, keři to odnesu. A chudaci my ostatni.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář