Zpět

Česky general zavražděn třemi ruskymi raketami na letišti Schwechat

Text 3.1.2020

Zprava z virtualniho tisku: „Na videňskem letišťu Švechat byl dnes rano provedeny atentat na českeho generala. Při vystupovani z letadla byl stroj zasaženy třemi raketami vzduch-země z bezpilotnich letadel. K utoku se přihlasila usty sveho mluvčiho Ruska federace. „Měli zme ho zlikvidovat už davno„, oznamil na svojem twitterovem učtu Vladimir Putin. „Jako velitel agresivniho paktu NATO se podilel přimo i nepřimo na smrti mnoha stovek a tisicu lidi.“

To by byl hukot v propagandystycke Česke televizi, kdyby se cosik takeho stalo, co? To by bylo vyhrožovani valku, sankcema a ja nevim čim. Když se to ale stane na jinem letišťu, jinemu chlopovi, navic temu z te druhe šichty, tak to přece vubec nevadi.

Neni to ani porušeni mezinarodniho prava (anebo jo?), neni to žaden terorystycky utok, nic. Prostě zme preventyvně, v cizi zemi, na mezinarodnim letišťu zavraždili chlopa a dalšich dvacet, keři měli smulu, že byli v blby čas na blbem mistě.

„Říkám Američanům, zejména Trumpovi, že naše pomsta změní denní svit v noční temnotu,“ prohlasil představitel Iranu.

Tuž, nebyl sem žadnym fanuškem teho Solimana. Kdyby dneska neumřel, ani bych nevěděl, že žije. Ovšem posluchat ty česke propagandystycke kecy je přišerne, posuďte sami: Solejmání „zemřel“, byl „architektem zla“, střela letěla „v zájmu demokracie, humanity, Izraele“. Hnus.

A tak mi to připomnělo vraždu afghanskeho generála Ahmeda Masúda. Pokud si zadáte jeho jméno a najdete datum vraždy, možna budete chytřejší… po dvou dnech od jeho vraždy se na něj uplně zapomnělo. Asi se někomu při dobyvani Afghanystanu tenkrat nehodil…

Tuž, doufam, že se mylim.

A komentař kolegy MŠ:

… ten kdo tohle udělal věděl moc dobře co dělá a co po atentátu hrozí.

Suley-i-mání byl šefem Al Kuds, nepravidelných iránských jednotek, které bojovaly jako spojenci Assada proti DAEŠ-ISIL a dalším vzbouřeneckým formacím, které se vyznačovaly demokracií a podřezáváním dětí a ženských ve velkém, Jazídové by mohli vyprávět, stejně tak jako syrští křesťané kterých z 3,8 milionů zbylo v Syrii necelý 1 milion…

Je až s podivem, že téměř všechny tyto zabijácké formace měla na své výplatní pásce CIA a spolupracující SAUDI…no a Suleymání spolu s Půtinem zlým a všemocným , jim rozdupali bábovičky, na Půťu nemůžou a na Íránce mohli a tak ho oddělali jako psa…

Jenže tohle nebude jen tak a Íránci jako jeden muž hrozí odvetou.. co to bude? – zablokují Hormuz pro lodě USA? – napadnou USA jednotky v Íráku či Syrii, potažmo na celém Blízkém Východě? – napadnou ropné terminály u Saudů a znemožní export? – budou zabíjet americké speciály, politiky, vyslance v celé oblasti? – vpadnou do Íráku za podpory většinového šiítského obyvytelstva? – budou ještě intenzivěji podporovat šíítské milice Muktada Sadra a ty povedou válku proti USA za ně? – udělají něco jiného? – neudělají nic? – a kolik bude stát ropa?

„Potrestání, bohužel, nebude trvat dlouho,“ řekl Kosachev. Zároveň zdůraznil, že by byl rád, kdyby se mýlil, protože „války se snadno začínají, ale velmi obtížné je ukončit“.

Íránský ministr zahraničí Javad Zarif označil zabití Suleymani za akt mezinárodního terorismu a prohlásil, že za všechny důsledky smrti generála jsou zodpovědné Spojené státy.

Diskuse k textu tady.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář