Zpět

Česky slavik Matonka

Text 19.11.2010

Nadherny stroj času, ta televiza. Pustil sem si v sobotu kisňu a zrovna davali jakysik zaznam předavani Českych slaviku Matonka, odhadem asi z pětaosumdesateho.

Bylo to krasne. Karel tam vypadal uplně stejně tajak dneska, Hela tež. Miša si nechal vyholit hlavu a trošku se spravil po papuli, ale furt fajně poskakuje s tu placatu harmonyku na řemenu.

Tuž, vypada to, že jedina změna je v nazvu, bo fčil je popularni všude do nazvu rvat jmena ruznych sponzoroidu. Takže z každe obyčejne sokolovni je dneska Outu Arena, Sazka Arena a ČEZ Arena, a ze Zlateho slavika je Slavik Matonka.

Když teda se podivam na trendy, vsadil bych se, že si korporace kupi ne jen sokolovně, ale cele lidi a napišu jim to do občanek. Takže když policija zastavi na dalnici Karla za nedovolenu rychlost, možu ho oslovit: „…ale podivejme, pan Karel Optimineral Gott, víte, jakého přestupku jste se dopustil?“

A tuž muj odhad vysledku za deset let je tento: Karel Optimineral Gott, Lucie Maggi Bílá a Makyta Púchov Kabát. A až se do slavika pustim ja, rezervuju si pro sebe Ladislav Primeros Větvička. Myslim, že tuto firmu mi žadny jiny cyp nemože vyfuknuť před nosem.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář