Zpět

Cimrman vyhral – fejsbuček porazil bučky

Text 1.6.2010

Co ste mi to zrobili? Kaj su všici? Kaj je Jura, Mira, Luftjarda, Ivan a desitky dalšich? Kaj zmizli? Co fčil budu robit? Fčil nebude žadna sranda! Lidi, jak ste to mohli dopustit?

Tuž Mira to ma za sebu už par tydnu. Neposluchal. Koho? No přece mě neposluchal. Tady su moje stare rady Mirovi. Kdyby mě posluchal, furt tu mohl byt. Škoda.

Jura to ma za sebu tež. Taky hodny, sympatycky synek to byl. Tež neposluchal. Dal se do kupy s obyčejnyma lidma, a to nikdy nemože robit dobrotu. Tady su moje komentaře k Jurovi. Fčil, jak si na chalupě, Jura, si to možeš v klidu pročitat, aji knižku ti možu poslat, jak chceš.

Tuž kdo to vlastně vyhral? No přece Jarek Cimrman. Jarek nas vyzval, abysme vykružkovali všecky, kere nemame radi. A kupodivu – ono to funguje! Kolika mastodontu zme se zbavili! Diky sdileni informaci na fejsbučku zme vykružkovali poslední čtyři kandydaty, a tym zme se zrobili v ustřednich vyborach polityckych stran fajny chaos.

Tuž, to byzme měli. A jestli se bojite, že se nenajdu novi papalaši, tak se nebojte. Už su tady. Enem pro ně musim zrobit novu rubriku.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář