Zpět

Dalši osudova ztrata! Ostrava nebude mět černu krychlu.

Text 15.9.2010

Tuž a zme totalně ztraceni. Nemame ani město kultury, Banik dostal vypověď z Bazalu, bo hraje pod psa a fčil posledni rana do vazu – nadherny architektonycky skvost, taka velka ušmudlana krychla, je fčil tež v tahu…

Kurňa, taka ztrata.

Furt si řikam, na co by vlastně taka krychla mohla byt? Na co komu je knihovňa na počatku jednadvacateho stoleti? Jak cosik potřebuju, tak se zajdu do knihkupectvi a kupim se, co potřebuju. Naposledy sem byl v knihovni v sedumdesatych rokach, bo sem musel napisat referat na fotbalove tema, tuž sem si vybral knižku Tymur a jeho Sparta. Tata se ale vzteknul, že take chujoviny mu do dom nesmim dovalit, tuž sem musel do knihovně. Od te doby nic.

Co potřebuju, se kupim, a co nepotřebuju, to si stahnu v elektronycke podobě. Na co mi je jakasik knihovňa? To mi vysvětlete. Leda. že by se tam skladovaly ty megabajty dat v elektronycke podobě. To bude zas jakysik tunel, kurňa. Tuž vysvětlete mi, jak može stat obyčejny černy barak milijardu? Za taku milijardu vam postavim celu vesnicu a každy baraček bude mět svoju knihovničku, a ne, aby sem se musel třepat jak mamlas kajsik do centra. Stači, že tam musim valit na socijalku, enem jak ten barak vidim, kudla se mi v kapse otvira!

Kurňa, Pražaci, Brňaci, tuž zrobte jakusik demonstračku, ni? Proč by lidi z cele republiky měli platit pul miliardy,aby v centru Ostravy stal dalši černy barak?

Fakt nechapu.

I když, taku černu kostku už sem kajsik viděl, takže architektum bych nezaplatil ani kačku!

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář