Zpět

Dej děckovi egzotycke jmeno a vyroste ti egzot

Text 2.11.2009

Tuž vypada to, že se češti polityci začinaju stydět za česke jmena! Vubec se temu nedivim. My se za česke polityky stydime už davno, tak maju asi pocit, že se musi pomstit. Proč se ale msti na svojich děckach?

„Ať tě nenapadaju žadne cypoviny“, povidal mi gdysik jeden synek, co studoval psychologiju. „Daš děckovi egzotycke jmeno, a vyroste ti egzot! Zapomeň na všecky ty Vendelíny, Zikmundy, Doubravky a spol. Jinak děckovi zkazíš život, už ve školce z něho budu mět prdel!“

Ja sem poslechnul a vypada to, že aji 99% tohoto naroda ma rozum, bo jinak by mezi prvni mužsku trojku nepatřili Jakub, Jan, Tomáš a mezi babama Terezka, Natálka a Anička. A tož všichni vy Nicolasové, Margarity, Noemi, Charlotty, Vinnetuové a spol, nezlobte se na svoje rodiče. Překonejte těžke roky ve školce, ve škole. Až vam bude dvacet, už z toho traumatu vyrostete. Snad.

A pak přijde vaše doba. Egzoti všech zemi, spojte se! Založte maly koncentrovany domov duchodcu ve vesničkach s krasnymi nazvy Řitka nebo Pičín a umistěte tam svoje rodiče. To budu fajne reportaže s byvalymi polityky!

A nebuďte z teho smutni. Třeba vas to nepoznamena. Vyjimky potvrzuju pravidlo. Ono totiž ani fajne česke jmeno neni automatycka obrana proti egzotum. Vemte si třeba takove hezke jmena jako Laďa…Mira…nebo Jura…

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář