Zpět

Větvova +kapitulace.

Text 3.3.2010

Tuž lidi, včil je to ganc přesně dva roky, co sem na blog šastnul první članek pote, co sem se vratil ze štreky do Maroka. Po dvuch rokach sem se zas vypravil (a šťastně vratil) z Maroka. Čtverec se uzavřel. Je čas +kapitulovat.

Když sem začal psat první članky, mnozi si mysleli, že to je jen +cese. Tuž na to zapomeňte. Za ty dva roky sem sesmolil 140 cypovin, kere si v této +publice přečitalo 620 tisíc ludi! Ani sem nevěděl, že nas Ostravaku je take množstvi. Každopadně sem rad, že ste na mě za některe članky nezebrali +volver a nestali se tym padem +cidyvistu na Mirově, bo robit si prdel z vlastniho naroda a +gionu, to neni žadna +glace.

Tuž když tak +kapituluju, musim poděkovat +dakci Mlade Fronty Aji Dneska za jejich potvoru. Bo vytahnut na tytulni stranku a zrobit tim +klamu některym mojim kratkozobym člankum, to teda musim +agovat kladně, to vyžadovalo pevny občansky postoj, kurňa. A to sem se jich fakt neprosil, bo nesu žadny +ktalni alpinysta, ni?

Když se divam z dvuchlete +trospektyvy do statystyk, +kordy mojich članku su take:

  1. Zli synci z Baniku zbili hodne Sparťany -23 tisíc čtenařu
  2. Spravně, Jura. Ať plati bohati! – 21 tisíc čtenařu
  3. Navštěva Praglu – 20 tisíc čtenařu

 

  1. Lenivi Češi – karma 46,3
  2. Svět podle Džamily – karma 45,8
  3. Praha, 2020 – karma 45,1

Tuž děkuju!!! Ale po pravdě řečene, stejně mam nejradši članky, kere žadny +ferent ani jiny +prezentant nemusel davat na tytulni stranu, bo ste članek svojima hlasama vytahli navrch VY. Čtenaři. Z takych članku mam největši radost. K takym patři třeba tohle: Tahněte od koryt nebo Ať žije kralovstvi! Ja, je vidět, že klikačka na karmu ma smysl.

Tuž dovolte, abyzme si na to vyroči zašli kajsik do +stauračky a dali se po pivu, třeba v patek pateho v klubu Vrtula v Ostravě Porubě, nebo ve středu desateho v Praglu a hlavně 1.4. ve Vagonu na Narodni. Mame pro vas společně s Rudu Havlikem připravene jakesik překvapeni a pište si, že to bude Uspěch!

Posledni odstaveček byl zveřejněn po konzultaci a se suhlasem +dakce ajiDnes.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář