Zpět

Fčil si odborařskym rukojmim. Vzdej se, nic se ti nestane!

Text 3.3.2010

Fčil vam to ukažeme. Fčil se vam pomstime. Fčil je našich patnact minut slavy a vy si to vyžerte, vy socky, co musite jezdit vlakama a tramvajkama.

Celu dobu ste si z nas robili srandu. Vlaky pry špinave, hajzly neuklizene, vagony smradlave. Tudle! Nelibilo se vam, tak nebudete mět nic. NIC! Jen si to užijte, vy ubožaci, keři se po drobnych korunkach skladate na naše vyplaty. Stujte si na ucpanych dalnicach. Třeba se z teho posmolte, nam je to fuck.

Bo fčil vam ukažeme, kdo je tady panem! My sice ani nevime, za co stavkujeme, ale je to naše pravo. A aji když ten připosrany premier ustupil, s nama to ani nehne. Bo našim pravem je ukazat silu. Ať se cely ten hlupy stat třeba zastavi, nam je to jedno. Že vzrostu dluhy, je nam tež jedno. Že se nikam nedostanete a zepar lidi se pozabija na ucpanych cestach, je nam tež jedno. Nam je všecko jedno.

Ježiš, fčil přišly pruzkumy veřejneho miněni a naši kamoši v polityce zjistili, že jim klesaju preference. No nic. Tak zatim nic nebude. Škoda. A tak zme se těšili, jak s vama zatočime!!!

Za odborovy svaz Kratkych Zobaku Svobodneho Statu Mordor (KZ SSM)

Předak Ladislav Větvička

A tu je kusek textu z nove užasne virtualky Jarka Nohavicy:

„Kdo se potřebuje zahřát ať si kupí rum
Modrá armáda se brání modrým upírům
Republika pláče oni sají naši krev
Každý ajzboňák bít se bude jako lev
Jestli se to náhodou někomu nelíbí
Ať přijde za mnou do kanclu a řiť mi políbí“

Cely song od Jarka tady

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář