Zpět

Hra na parlamentni demokracii skončila, zapomeňte

Text 13.10.2010

Zeberte se a běžte dodom. Odevzdejte parlamentni prukazky, v kantyně si dejte posledniho levneho ruma, naposledy se prolitněte z Praglu do Ostravy letadlem a už se nevracejte. Nepotřebujeme vas. Ste zbytečni.

Kolik dukazu ještě potřebujete, synci a děvuchy, že ty vaše hry su dobre leda tak pro děcka? Je to sotva ze tři měsice, co po několikaročni robotě vstupila v platnost sranda s těma nalepkama na dveřach hospod. Tuž, třeba řict, je to asi jeden z mala zakonu, kery funfuje fajně, bo podle pruzkumu je 34% nekuřackych, 25% kuřackych a zbytek to ma tak napolo. Fajně zrobene, bo jak potřebuju, aby mi faračky nesmrděly a stara nepoznala, že sem byl v knajpě na jedno, možu si vybrat podle lepitka na dveřach.

Jenže fčil už ty vaše parlamentni dřisty nikoho nezajimaju. Větši shromažděni mudrcu rozhodlo, že huleni neni dobre, a tak bude zrušene všude. Větši zhromažděni mudrcu može rozhodovat uplně o všem, samozřejmě, že demokratycky. Fčil si može tych dvacet českych šašku v sedmisetčlennem shromažděni mudrcu hrat na demokracyju. Až bude na zapadě vic muslimu, bo se množi jak na běžicim pase, možete se demokratycky podilat na zakazu chlastu a prasečiho masa. Kostely už si zbulame sami.

Zlata Džamila. Ta sice vymyšlala cypoviny, ale člověk věděl, že dřive nebo později pude. Hra skončila. Zapomeňte.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář