Zpět

Jak je možne, že ve Zlatem slavikovi figuruju same kratke zobaky?

Text 28.11.2011

Tuž nepřipada vam to divne? Zlaty slavik je taka hlupa anketa, v kere všeci z Česka možu hlasovat. Ale vysledkem teho je, že nakonec su vybirani taci, keři maju cosik společneho s kratkyma zobakama z Moravy a Slezska. Kdovi, esli ty kratke zobaky to nemaju nějak zkorumpovane. Kupene.

Hlavni cenu předaval Jozef Vaňa, synek narozeny na Valašsku, ale svoju hospodu aji koňa ma v Jesenikach. Na tem koňovi dojel aji do Zlateho slowika, ale hlavně v Pardubicach s nim furt cosik vyhrava.

Jinu cenu předavala taka bloncka, co furt řve na kurtach a třiska do takeho maleho gumoveho balonka. Balonek je z Optymitu v Odrach, děvucha pry ma uspěchy v Londyně, ale jinak je z Fulneka. Dalši cenu předavala Zagorka, taka fajna, mila holka z ostravskych Petřkovic. A dalši. Milijon! Dva milijony berou…ne, sorry, to sem si spletl starši text, kery sem psal na zakazku před 22 rokama.

Tuž pokračujme. Ewa Fajna je z Třinca, to same tajak ten Tomaš Klus. Videoklip roku ma kapela, kera je ze stejneho, nadherneho, architektonycky prosluleho lazeňskeho města s dokonalym luftem uprostřed Beskyd.

Tuž a tak bysem mohl pokračovat asi ještě dluho, kdybysem se byl byval dival dal. Ale pak kdosik vyhlasil, že Vladimir Štancl, talentovany synek s kořenama v rodinach Kludskych a Kočkovych, ziskava brynzovu medajlu, a ja sem samu radosťu rozkopnul kisňu.

(ja, abysem nezapomněl, herr Karl Gott sice nema kratky zobak, ale kdyby se nenarodil v Plzni, určitě by se chtěl narodit v Nošovicach nebo v Třincu)

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář