Zpět

Jak novinařsky multykult vyrabi z ostravskych synku kriminalniky

Text 21.9.2011

Tuž, rozum mi nad tym zustava stat. Tak sem se těšil, že ta ostravska partyja cosik zrobi. Cosik rozbije. Kohosik zmrzači. Nebo aspoň verbalně zautoči na policajty, aby mohli konat svoju povinnosť! Kdyby ty svině banikovske aspoň zařvali, že „Sparta je buzerantu parta“, bo my přece moc dobře vime, že ti chachaři pro sproste slovo daleko neidu. Ale oni nic.

Nic. Fakt vubec nic. A tak sem se těšil. Už sem aji zarezervoval rubriku „Černa kronyka“! Jak ja to fčil vysvětlim šefredaktorovi? Vždyť cely ten pochod banikovcu byl mirumilovny jak pravda a laska od teho dramatyka. Bylo to mirumilovne jak Mahatma Gandy před hejnem kuřatek.

Co ja fčil zrobim? Tak sem se těšil, že budu hvězda dňa. Že budu dělbuchy, slzak, ostravska partyja bude nadavat a hazat šutrama a molotovama. A ja o tom všem napišu do novin, rubrika Černa kronyka. A kura, ja cyp sem zapomněl, že ti Banikovci, to neni žadna multykulturni levicova sebranka. Takže nic. Žadne molotovy, žaden fajer, žaden slzak.

Jediny incydent proběhnul ve vlaku Praha-Ostrava, jakysik sparťansky fanda pry neuposlechnul vyzvu policije (asi mu řikali:“Vystup, cype, zje na hlavaku. Dalši stanica rondel Katowice.“) a ten cyp nerozuměl.

Tuž co fčil? Ja se tak stydim. No nic, v te černe kronyce to už necham, však ti ostravšti hňupi stejně neuměju čitat.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář