Zpět

„Hasiči přeřízli kmen pilou“?

Text 20.10.2011

Tuž jestli se myslite, že vymatlani Eurouřednici su enem kajsik daleko v Bruselu, tuž to se mylite. Mame vlastni liheň aji u nas, aji vedle u synku na Slovači.

Že se do Ostravy pašuju přes Slovensko ukrajinske cigara, to vime všeci, bo my na Ostravsku nic jineho nekuřime. Enem debil by hulil Malborky za 75Kč, když v Mukačevu je možete kupit za 15Kč.

Jestli se myslite, že pašovani je neslušne a robi to enem kriminalni živly a hovada, tak ja se to nemyslim. Ja se myslim, že je neslušne zvyšovat daně tak, že misto 15Kč realne ceny zaplatite 75Kč. Take navyšeni dani može zrobit enem kriminalni živel, nebo hovado.

Jak vas pašovani zajima, može se na cely text podivat tady.

Mě ale spiš zaujala řeč Eurouřednika, kery, tajak za bolševika, zapomněl mluvit normalně a mluvi jakusik divnu eurohatmatilku.

Tuž a tady mame slibenu uřednicku perlu. Normalni synek by napsal: „Hasiči přeřizli kmen pilou.“ Euromamlas vymysli nasledujici formulaci:

„Následne boli na vykonanie fyzickej kontroly tovaru privolaní k súčinnosti aj príslušníci Hasičského a záchranného zboru Ministerstva vnútra SR, ktorí majú k dispozícii špeciálnu techniku. S ohľadom na množstvo tovaru následne príslušníci Hasičského a záchranného zboru a pracovníci železničnej spoločnosti s použitím vlastnej špeciálnej techniky guľatinu pri prekládke tovaru prerezali“

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář