Zpět

Justin Fidel Trudeau odeslal milion na rozvoj „Pravdy a lasky“

Text 5.3.2024

Absurdyty, jake v posledni době vznikaju na multykulturně-socialistyckem zapadě, překonavaju všechna očekavani. Take cypoviny bych snad nedokazal vymyslet ani ja sam.

Připomina to bližici se konec imperyja a s tym aji světa, jaky zme dosud znali.

Kaj su ty časy, kdy zme zpoza Bilakove železne opony považovali Zapad za vysněny raj obyčejneho kapitalizmu bez ideologie a podobnych cypovin, kere zme znali od nas – od polityckeho školeni mužstva, přes fondy solidarity až po partyzanske samopaly, vyvěšovani fangliček a povinnu učast

Novu absurdytu přidal sudruh Justin Trudeau (přezdivany lidma, keři ho považuju za synka stareho Castra maly Fidel), když kanadsky vladni web kratce zminil, že kanadska vlada (kera nechava bit a dyzgryminovat vlastni černošske řidiče kamionu) posila dalši prachy vladě Ukrajiny. Zduvodněni někerych položek je fakt kuzelne.

Skoro milion dolaru posila pod nazvem „Posileni pravdy…“.

To je v pořadku. Je dobre, když na pravdu kdosik neenem mysli, ale navic ju aji posiluje. To se u nas na Rakušakově minysterstvu stat nemože, tam podporuju enem jednu stranu – udavače.

Co je ovšem ještě hezči, su štyry miliony dolaru, věnovane na „genderovu rovnopravnost při odminovavani na Ukrajině“! Cilem ma byt „zřízení pracovní skupiny pro gender a diverzitu na podporu genderově transformačních akcí proti minám na Ukrajině“.

Ja sem vam to řikal, baby. Kdybyste furt nepyskovaly a v klidu nam vařily a staraly se o domacnost, nemusely byste se fčil schovavat.

Bo jak tak znam moresy na vychodě, už fčil běhaju po mukačevskych kavarnach komanda, kere vytahuju za kanadske penize baby od zakusku a bezlaktozovych latteček a nasilim je odvažaju do odminovavacich jednotek, aby byly genderově rovnopravne.

Dobře vam tak.

Ladik Větvička, saper Radia Universum

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. Laďo, ty baby na to maju plne pravo !

  A ženské mají šikovnější ruce – v muničnich fabrikách to montujou dohromady, tak proč by to nemohly na poli rozebirat, že? A ještě jeden argument – k čemu by byla ta Ukrajina těm ženským bez chlapů? 🙂 🙂

 2. Větvička urobí aj z hororu veselohru.
  Zomierať pri veselohre je iste veselšie, ale zase to človeka viac serie nedokončiť veselohru. Zomierať pri prežívaní hororu je vlastne ÚNIK pred tým hororom.

   1. A že těch „Hitchcocků“ u nás máme!
    Vy Slováci na to máte takové krásné slovo – neurekom 🙂 🙂

 3. Mozna je Fideluv biologicky syn, ale na jeho vychove se Fidel nepodilel a je to znat. Fidel byl ve sve vlasti popularni a zlepsil zivot vetsiny lidi.

 4. Jo Kanada to je ta země zaslíbená kde se ve stoje(standing owation)tleská SSákům,no asi bude NUTNÁ a NEVYHNUTELNÁ denacifikace nejen Ukrajiny,ale celého KOLEKTIVNÍHO ZÁPADU!

  1. Kanaďania si demokraticky zvolili nacistov – tak nech si ich užijú.
   Nie je demokratické kaziť niekomu jeho demokratické rozhodnutie.

 5. Young global Leader Klause Schwaba Justin Trudeau nabízí nemocným a starým lidem v Kanadě místo léčení dobrovolnou eutanazii, lovcům kožešin odebírá dlouhé palné zbraně, aby nemohli přežít v divočině, truckerům a jejich podporovatelům zablokoval bankovní účty. Dočista obyčejný fašista…

  1. „nabízí nemocným a starým lidem v Kanadě místo léčení dobrovolnou eutanazii, “

   – ak to bude takto pokračovať, tak ta „dobrovolná“ eutanazia bude celkom bezbolestné riešenie našich problémov. Určite lepšie, ako zamrznúť v spálni pri -20 stupňoch.

  2. „Dočista obyčejný fašista…“

   – určite nie OBYČAJNÝ .
   Obyčajní fašisti robili na svojich obetiach tvrdé násilie. Títo dnešní tzv. liberáli zničia ľudí za potlesku týchto ľudí, s ich súhlasom. Však je demokracia. Všetko ZLO sa deje po volebnom výťazstve tých gaunerov.
   Demokracia je najveselejšia cesta do pekla.

Napsat komentář