Zpět

Konečně blog, kery neni o koroně

Text 6.12.2021

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Tuž sem sednul do knajpy Na rožku, na otazku kelnerky, jestli mam očkovani, sem řeknul, že ja a nelhal sem, zapalil sem si malu kohibu a vychutnaval tu pohodu v prazdne knajpě.

Za chvilu dovalil Helmut, sednul si ku mně a hnedka spustil:
„Kura, Ladik, četl si, že ve všeckych zemich, kaj byli opichani už skoro všeci, je nakaza zpatky a žadna tečka se nekonala? Člověk by řeknul, že enem totalni cyp by opakoval cosik, co se ukazalo, že nefunguje, ale lidi su jak ovce. Vymysleli, že to je tym, že tu je nova mutačka, Však na chřipku se tež očkuje každy rok a nikomu to nevadi. No ja, ale na tu chřipku nikdy neočkuju stejnu vakcinu, bo by na změněny virus nefungovala. Ladik, kura, takže ta třeti tečka ma jako stejny obsah tajak ta prvni, kera se ukazala jako nefunkčni? Tuž čemu ju tedy těm lidem davaju? Anebo ta třeti davka už ma jiny obsah a upravene složeni, o kerem se nam ale boji řict, co tam je?
Mam taky blby pocit, že ta vagina, kera možna zabirala na tu prvni vlnu, už je tak nějak zbytečna, ni? A očkovaní, tedy preferovaní občani 1. kategorie, byli podvedeni. Zelena barva jejich Ausweisu jim nevydrži pět roku, jak bylo slibovane, ale zčervena už za 9 měsicu. Už jim to došlo? Vakcina je latka, kera dluhodobě chrani před nakaženim. To, co si nechali pichnut, neni žadna vakcina. Viš, jak se řika latce, kera tě nechrani ani před nakazu, ani před těžkym pruběhem a musiš ju brat opakovaně a furt častěji? DROGA!!!“ zařval Helmut na prazdnu knajpu.

V tom okamžiku došla kelnerka Liba: „Helmut, maš zelenu tečku? Nemaš. Tak se zeber a choď do piče.Tu nemaš co robit…“

No vidite, a tak tady u nas žijem. A to sem dneska nechtěl myslet na koronu.

Ladik Větvička, Občan 2. kategorie, Poruba

PS: Myslete na to, že raz se děcka zeptaju svojeho fotra – tato, a co tys robil, když tvojim kamošum zakazali ubytovat se v hotelu, dat si pivko v knajpě a navštivit vanočni trhy?

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář