Zpět

Lidi, je zle! Svině su chraněne zakonem…

Text 15.1.2010

Zme ztraceni. Až si raz bude mimozemska civilizace čitat v tajnem kodu našich dějin, budu učit svoje děcka: „Vidite, gyzdi? V roce DvacetDeset udělalo lidstvo kritycku chybu, kera vedla k jeho zahubě. Lidi dali sviňam pravni ochranu.“

Tuž, su z teho normalně v depresi, ale nemožu jinač. Třinacty leden Dvacetdeset je začatkem konca civilizace. Lidi zapomněli na humanytu a začali podporovat svině. Tři přiklady ze zpravodajstvi dňa třinacteho ledňa su tady:

1. Malička vesnička v Mordoru byla napadnuta skupinu jakychsik ekologistu, bo při poctive zabijačkove zabavě, keru město už tisice let pořada, nebylo bravkovi pořadně vysvětlene, že bude zabity a zežrany. Z toho duvodu se ta sviňa nemohla na smrt řadně připravit a ekologisti z teho maju trauma. Předpokladam, že vesnička Mošnov bude odsuzena k trestu odněti svobody, zrušeni letišťa, bude se muset sama zburat a preventyvně se omluvit všem sviňam v okruhu 1000 km. Organyzator akce bude muset chrochtat 8 hodin v kuse a pak bude odsunut do Praglu.

2. Skupinka rakusky mluvicich vědcu se rozhodla umistit svině pod lavinu, aby byli schopni zjistit, jestli sviňa zasypana lavinu umře na: A) nedostatek kysliku B) nedostatek piva C) propichnuti ostru tyčku zachranařa Horske Hilfe. Bohužel, ochranci svini prohlasili, že to je neetycke a nechutne a že prava svini su nejduležitějšim pravem na této planetě. Nasledně se veřejnost v rodne zemi největši svině na světě dystancovala od těchto fašistyckych vědcu. Jen tak dal, chlapci. Chraňte sviňu, posilite mir! Tady je cela zprava.

3. No a třeti a nejotřesnějši připad je z českeho prostředi. Zakonodarci se rozhodli, že člověk je nezajima. Je duležitějši chranit svině.….to by vas zajimalo, jake je pokračovani, co? Nic vam nenapišu. Klikněte si na založku „Zpravodajstvi“. Jsem si jisty, že tam nenajdete jednu, ale pět zprav o tym, jak svině dostaly přednost před lidma!

Obecní zabijačka vyvolala rozruch

M o š n o v (ili) – Za dodržování tradic, k nimž dozajista patří tradiční veřejná zabijačka, čelí obec Mošnov obvinění z porušení zákona na ochranu zvířat proti týrání, za nedostatečné omráčení zaručující ztrátu citlivosti vnímání po dobu vykrvování zvířete a za propagaci týrání, které navádí k usmrcování zvířete.

Foto z posledni poctive zabijačky ve Štramberku (okres Mordor)

A jine cypoviny

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář