Zpět

Moji agenti destabilizuju tuto zem

Text 27.4.2010

V patek sem se vratil z inspekčni cesty po Rumunsku a Srbsku. Situace je tam zatím špatna (fotky tady). Tyto země su ještě furt nedotčene hytlermarketama, ale situace lidi se naštěsti zhoršuje den za dnem. Moji agenti Mordoru, kere sem nainstaloval do všech polityckych stran, pomalu ožebračuju obyvatelstvo. Nejdale jsem ovšem pokročil v kralovstvi Českem. Tady už se mi podařilo zhoršit situaci pro obyčejne aji ne-obyčejne lidi užasnym zpusobem. Jak se ovšem zda, furt je to malo. Češi, Moravani aji Mordořani vydrži opravdu dost.

Hned po přejezdu hranice ze Slovače sem se stavil na pumpě a kupil taku lepivu srandu na sklo, žradlo, par flašek vodky s džusem na večerni oslavu, cigara a benzin. Lepiva sranda stala 1200 kaček, pět flašek vodky pětikilo (300 kaček z toho byla daň), pakl cigaret vyšel na osm set (z toho 700 byla daň) a nadrž benzinu patnacet kaček (700 daň). Žradlo je zatím levne, daň robi jen 10%, ale moji agenti to brzy navyši, dal sem jim instrukce počkat až na volby. Za nakup sem vyplaznul čtyry litry. Před tym, než moji agenti Mordoru začali skrytě pracovat, vyšel by podobny nakup na 1.100 kaček. Dnes si k temu ti hňupi připlati 2.900 korun, kere ve formě jakesik chytre daně okamžitě přejdu do statniho rozpočtu, kde je moji agenti okamžitě rozfofruju.

Puvodně sem myslel, že to tym volum musí dojit a k převratu musí dojit podstatně dřiv. Neni přece možne, aby se slavny pracujici lid nechal tak odirat. Tuž, spletl sem se. Obyvatelstvo tohoto kralovstvi je fakt gumove. Ať jim zvyšim daně jakkoliv, furt su schopni to platit. Tuž nevadi, zvyšim jim to zas. Však raz ten hrnec přeteče, nastane revolučni situace a pak moji agenti, keři su zatím poschovavani ve všeckych stranach (aji v tych, kere ještě neexistuju), vylezu ven a pak vyhlasim SSM. Svobodny Stat Mordor. To bude vysněny stat kratkych zobaku, kde se zbavim každeho, kdo se nebude schopny naučit mluvit kratkym zobakem. A po svobodnych volbach, kere samozřejmě vyhraju, a kere pak už nikdy nebudu opakovat, navyšim daně na 120% přijmu (daň plus DPH). A ti hňupi si teho možna ani nevšimnu a budu dřit a dřit. A večer budu taci zedřeni, že je ani nenapadne si vzpomenut, že su země, kaj si nikdo nepotřebuje zapatlavat předni sklo lepivyma cyparnama, bo dalnice su pro lidi – zdarma. Su země hned za hranicu Slovače, kde se neplati daň z benzinu, takže nestoji 33 kaček, ale jen 15 kaček za litr. Su země, kde daň z kuřeni a z alkoholu je minymalni, takže lahev dobre vodky stoji 25 kaček a krabička cigaret deset korun.

Ale on už se vždycky najde naš agent, kery vysvětli tym remcalum, že daně su dobra a nezbytna věc a bez zadlužovani to nejde.

Čas pracuje pro Mordor a pro mě. Nikdo vam nemože splnit to, co ja vam možu slibit. A pak si vas kupim. Všecky.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář