Zpět

Multykulturni zlo se nezastavi před ničim – už mu vadi aji přehrady

Text 8.5.2023

Jestli ste se mysleli, že se nepřitel zastavi sam od sebe, tak na to zapomeňte. Ti magoři nepřestanu, dokud se jim druha strana nepostavi.

Je to tak ze všim. Nejdřiv brečeli, že nemožu s děckama do zakuřene knajpy. Přitom děcko nema v knajpě co robit a v době oběda se nekuřilo tak jako tak. Tuž dosahli pro začatek teho, že hospodšti museli hrubo peněz utratit za klimakteryzaci. Uplynulo par měsicu a salamovu metodu valili dal, tajak je jejich dobrym zvykem. Klimakteryzace byla malo, bylo třeba vzduchotěsně uzavřet mistnosti, kaj se kuřit može a kaj se kuřit nemože. Aji to jim bylo malo a tak nakonec dosahli teho, že zme přijali nejdrsnějši protikuřacky zakon a zakazali zme kuřit uplně všude. A tak zatimco v Rakusku nebo na Slovensku si člověk može normalně zajit do maleho baru, dat se doutnik a panaka irske, u nas je to zakazane. Jak se temu zlu nikdo nepostavi, budu pokračovat dal a dal, už dneska stoji krabička cigaret v Polsku 75 Kč, u nas dva razy vic.

Podobny vyvoj byl s tyma chlopama, co maju radi chlopy. Nejdřiv brečeli, že by chtěli registrovane partnerstvi, aby měli svuj laskyplny vztah pravnicky posvěceny a dušovali se, že nic jineho nepotřebuju a budu spokojeni do skonani světa. Fčil už chtěju, aby se to jmenovalo manželstvi a aby mohli vychovavat cizi děcka. A zase, jak se temu zlu nikdo nepostavi, budu pokračovat dal a dal.

V ekonomice použivaju naprosto stejne metody. Jestli se myslite, že napady magoru o zakazu spalovacich motoru, zakazy uhelnych a atomovych elektrarni, a zakazu cestovani skonči, tak se kurevsky mylite. Multykulturni magoři pravě přichazaju s uvalenim uhlikove daně na každy barak a jak je vidět z poslednich zprav, tyto chore mozky zahajily kampaň za osvobozeni řek od přehrad, Enem vloni se magorum podařilo odstranit přes 300 přehrad a jezu, kere zadržuju vodu v krajině. Osvobozuju se tym pry ryby, raci a lakušnik vodni.

Jestli nevite, co to je lakušnik vodni, tak si to nastudujte. Pokud naš novinař dokaže napsat větu „Meziroční nárůst počtu zrušených přehrad v Evropě bude pokračovat i v roce 2023, neboť ekologické argumenty pro uvolnění betonem spoutaných řek nabírají na síle“, pak su tito magoři už uvnitř našeho statu.

Ještě raz, ja? „Ekologicke argumenty pro uvolněni spoutanych řek nabiraji na sile!“

Řikam vam to furt, jak se temu zlu nikdo nepostavi, budu pokračovat dal a dal.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Neziskovy organ pro osvobozeni ryb

PS: I u nás se hnou ledy. Evropský parlament v této chvíli projednává nařízení, na základě něhož bude v členských státech zajištěna obnova 25 000 km volně tekoucích řek. Dá se předpokládat, že několik stovek kilometrů z toho připadne i na Českou republiku,“ říká Vlastimil Karlík z organizace Koalice pro řeky.

Nová kniha „PREZIDENTSKÉ KECY“ je připravena k objednání na E-shopu Knihu chraň,

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář