Zpět

Na Slovensku je sranda-u cest su bilbordy prostytutek aji polityku.

Text 14.4.2010

Tuž to byste nevěřili. Polityci promichani s prostytutkama. Nejdřiv sem napsal s kurvama, ale Helmut mě odvedle od stolu opravil, že spravně se piše prostytutka, bo to je čestne a naročne povolani. Kurva je stav duše.

Poprosila mě agentura Heitzmann Production, abysem odbornym perem zhodnotil stav a kulturně-literarni uroveň slovenskych bilbordu. Tuž povim vam, žadnu radost mi ta cesta nezrobila. U nas je sice oranžovo, jak se ti obyčejni lidi snaži za hrozne miliony vytažene z našich kapes marně odvratit svoju poražku, ale přece to jen ma jakusik uroveň.

Chudaci lidi na Slovensku. Hlupe slogany, fotky napomadovanych frajirku a vrchol toho všeho – prostytutky. Zajimalo mě, jestli to těm děvucham neni trapne, že se ocitly v take společnosti.

Tuž, vybaven slovenskym telefonem sitě Orange (určitě tajny sponzor oranžovych) sem vytočil čislo – tedy jako telefonni, abyste to spravně chapali – te prostytutky z bilborda a zeptal se ji, co si o tym mysli. Jeji odpověď byla jasna: „Čooo? Ako si to mohli dovoliť, somári sprostý, *****! Vietě, kolko ma ty bilbórdy stály peňazí? Sama som si na to musela zarobiť, vlastné prachy do teho vraziť! A teraz mi ty **** prašivé, sprosté, chtějú *****moju robotu? Budem sa sťažovať až v Bruseli!“

Tak a mate to. To sem nevěděl, že bordely maju svoju nejvyšší centrálu až v Bruselu. Cela analyza aji s fotkama je tady.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář