Zpět

Hi Barbie, Hi Ken, Hi Tla

Text 13.12.2010

Tuž byla to sranda. Ředakce časopisu Sex v obrazech mě požadala, jestli bysem nemoh zrobit jakusik reportaž o sučasnem stavu bavorske společnosti. Odmitněte taku nabidku. Bavorsky sice neumim ani slovo, ale sem slušně vychovany a tak jako prvni sem zjišťoval, jake su v Bavorsku nejpouživanějši pozdravy. Pořadi bylo jednoznačne. 1. misto: Haj Barbi, 2. misto: Haj Ken, 3. misto: Haj Tla, 4. misto: Čus, 5. misto: Grüss Karl Gott. Sice se mi nepodařilo zjistit, kdo to je Čus a Tla, ale to je aspoň duvod, aby mě tam redakce vyslala znova.

…Bavoraci pochazi z mnoha narodu.

…typicky Bavorak je muslimskeho vyznani

…a je bohaty, takže každy vlastni osobni vuz, obvykle Bayerische Motor Wergl, BMW.

…typicky Bavorak je pracovity…

…šetrny a poctivy. Tento pravě vraci nalezenu šrajtoflu.

…su přemyšlivi…

…typicky Bavorak se už plně asi miloval a postupně pohlcuje zbytky domorodeho obyvatelstva.

…a to je dobře. Puvodni, domorode obyvatelstvo dle dochovanych soch pusobilo velice komicky.

…zbytky domorodcu žiju v rezevacich v lesach okolo velkoměst. Pokud dostanu propustku k navštěvě města, obvykle si oblikaju srandovni hadry, aby si jich všichni všimli

…tuž a to je všecko. Jak už je to zname aji minystru Johnovi, před česku hranicu vas ještě zastavi unyformovany domorodec a da vam fuknut. Pokud mate pod jedno promile, musite se vratit do nejbližši hospody, bo je statystycky prokazane, že 5% nehod zpusobi opilci, ale 95% je zpusobene střizlivyma.

Tuž tak.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář