Zpět

Odprasknut zloděja je moje pravo dane ustavou

Text 9.3.2011

Tuž představte si taku situaci. Večer se chystate do lužka, hned po zpravach na jakesik inteligentni televizni stanici a naraz se vam v obyvačce objevi chlop s velkym batohem, kery vam oznami, že vas přišel okrast.

Okrast, to znamena, že vam z vaši vyplaty zebere třeba polovinu peněz (hodny zloděj, co?), z vašeho majetku vam zebere obraz po babce, gramec po brachovi a zepar elpiček džudasu. Tuž řekněte mi, co byste zrobili? Na svuj majetek ste si dluho šetřili, penize v peněžence budu chybět a stara bude mečet, že nema na svetřik z hytlermarketa.

Co byste zrobili? Tuž to je jasne, ni? Vytahnuli byste kver ze šuplika a rozstřilali teho hajzla zlodějskeho. Enem taka mňaga by zustala.

A fčil si představte jinu situaci. Večer se chystate do lužka, a na zpravach na jakesich inteligentni televizni stanici se vam v obyvačce objevi chlop, kery vam oznami, že vas přišel okrast.

Okrast, to znamena, že vam z vaši vyplaty zebere třeba polovinu peněz na danich, 20% na DPH, z vašeho majetku vam zebere obraz po babce, gramec po brachovi a zepar elpiček džudasu (daň z movitosti). Tuž řekněte mi, co byste zrobili? Na svuj majetek ste si dluho šetřili, penize v peněžence budu chybět a stara bude mečet, že nema na svetřik z hytlermarketa.

Co byste zrobili? Tuž to je jasne, ni? Vytahnuli byste kver ze šuplika a rozstřilali ty hajzly zlodějske. Enem taka mňaga by zustala.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář