Zpět

Olympijske hry zrušene! Bolt emigroval!

Text 21.1.2010

Tuž lidi, to je pecka! Taky sen sem ještě neměl! Multykulturni komise pro politycku korektnost rozhodla o anulovani všeckych Olympiad v historii a o zrušeni Olympijskych her ve Vankuvru. Konečně bude na světě pořadek, mir, všichni se budu mět radi a nebudu se honit jak blbci.

Komise zasedla na zakladě podnětu Klubu pro genderovu rovnosť. Podnět se tykal politycky nekorektni segregace mužu a žen v jednotlivych dysciplinach. Faktycky nebylo co řešit. Před sto rokama připustila baronka Kubertenova učast žen za podminky, že baby budu zavodit odděleně, aby to chlapum nekazily, bo v žadne dysciplině nebyly baby lepši (kromě shopingu a dřistyngu), a proto se jim dostalo pozityvni dyskriminace. Äni po sto rokach zvlaštniho zachazeni se ale babam nepodařilo dotahnut na chlapy, byla to enem ztrata času a peněz. Vzhledem k ekonomicke krizi doporučila Komise zrušit babske dyscipliny, čimž by se ušetřilo 50% nakladu.

Po celem světě se zvedly protesty emancypovanych žen, lezbiček a geju, keři naopak požadovali rozšiřeni kategoriji! Kromě segregovanych mužskych a babskych sutěži požadovali pozityvně dyskriminovane sekce pro lezbičky a geje, plus sekce pro samoživitelky a ženy v domacnosti. Naštěsti zasahla armada a protesty a demonstrace byly potlačene za použiti mirnych donucovacich prostředku a humanytarniho bombardovani. No ja, ale tym to všecko deprem začlo. Bo jak se kajsik sejde Komisa (shodu okolnosti to bylo na Mauriciju, ubytovani a mauricijske chlebičky zdarma), tak nevi, kdy přestat. Podkomise zaměřena na rovne přiležitosti zjistila, že plnych 49% olympijskych sportu spočiva nesmyslně v tym, že se partyja honi za taku jednu malu kulatu cypovinu, do kere tluču rukama, nohama, nebo specijalně upravenyma klackama. Počitejte se mnu: hokej, fotbal, golf, tenys, badminton, hazena, bejzbol, basketbal, pingpong, softbal, ragby, pozemni hokej, florbal. Předseda podkomise ze Somalska konstatoval, že to je nechutne a krajně neetycke. Argumentoval, že to je to same, jak kdyby se mezi partyju hladovych lidi vhodila jedna jedina ostravska klobaska! Tuž všem bylo hned jasne, jak by to vypadalo. Prostě honit se za jednu klobasku nebo za jednym pukem je naprosta blbost a na vznešene Olympijadě nema taka cypovina co robit.

Na to se ozval předseda Komise pro trvale udržitelny sportvni vykon a podotknul, že pravě tak je nekorektni druhych 49% sportu. Ty spočivaju v tym, že se lude furt za něčim honi a chtěju byt prvni. Naproste zviřeckosti bylo dosaženo v atletyce, kde si kdosik vymysle odstupňovanu hru na hoňku! To mate sprint na 60m, na 100m, na 200m, běhy na 400m, na 800m, na 1500m, na 3000m, na 5000m, na 10000m, maraton. Aby teho nebylo dost, jine hoňky si zkomplikuju překažkama nastavjanyma do cesty! Přitom si nemožete vybrat nejjednodušši cestu a podlezt to, nebo to oběhnut! Musite jak debil valit přimo přes ty překažky! Kolik ludi už se na tym dokaličilo! Na zdravi se tu nehledi. Dalši blbost je, že v jine hoňce si učastnici předavaju jakusik štanglu. Jeden čorne štanglu uheraka, zdrha a partyja vali za nim! To je jak za mlada, kdy zme hrali na četniky a zloděje! Naprosto nekorektni je, když ze štanglu utika jakysik černy běžec, bo černi su lepši běžci jak bili. Pak to vypada, jak v době kuklanu v Americe. Padesat bilych honi jedneho černeho ze štanglu. Hrozne a nekorektni! Navic to je jasna dyskriminace, bo vyhrat može jen jeden. No ja, ale co zbytek? Za prve neni hezke to, že ti co nevyhraju, su z teho pak smutni a maju deprese. Za druhe, a to je alarmujici, mikronesky komisař dodal, že depresivni a smutny sportovec vyprodukuje za Olympijadu vic sklenikovych plynu jak Pruneřov za rok!

Komunystycky komisař z Kuby napadnul zbyvajici 2% sportu, kere su buď uražlive vuči dělnicke třidě (hod kladivem), nebo nerespektuju stabilitu a dosaženu uroveň kubanskeho hospodařstvi (všecky ty skoky, překažkove běhy, šplhy apod). Jedinymi lidstvu prospěšnymi sporty tak byly diky komisařum z valčicich statu označeny bijatlon, střelba a lukostřelba (može se hodit, když dojdu naboje). Ale tři sporty su na Olympijadu malo. A tak německy komisař pro symboliku doporučil Olympijadu zrušit, bo přišel s nazorem, že aji jednotlive barvy olympijskych kruhu už ztratily svuj vyznam. Kdysik vyjadřovaly duchovni dokonalost, rovnopravnost, krasu, demokraciju a mir. Po podrobnem pruzkumu provedenem agenturu ZVVJSZ (Zrobime vam vysledky jake si zaplatite) se zjistilo, že lude vnimaju jednotlive barvy nasledovně: modra – penize, červena – děngi, černa – love, zelena – money, žluta – čistapadesat dam vam slevu čista.

A bylo to dojednane. Na dalši Olympijske hry si počkame tisic let, než se v Ostravě připravi infrastruktura na tento užasny svatek. Ale s připravu možete začit už včil, třeba taky Usain bin Bolt se na Ostravsko už přesunul, aby využil vyhod domaciho prostředi.

Dalši ostravske cypoviny tady:

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář