Zpět

Orgie v Čuníně

Text 6.9.2010

Tuž v jednym z minulych textu sem psal o vesničce, kera ma patnact set obyvatel, a vam se nelibilo, že temu řikam vesnička. Tak abyste věděli, že aji v opravdu minyjaturnich vesničkach to može žit, když tam su fajni lidi, přijal sem pozvani do vesničky s nadhernym nazvem, kery sliboval mnohe: Čunín.

Počet stalych obyvatel – 193. Vzhledem k temu, že sem v hospodě napočital 194 osob, bylo hned poznat, že je tam kdosik cizi. Naštěsti mě nepoznali. V Čunině se totiž každy vikend pořadaju orgie. To se vždycky partyja přes tyden domluvi, vymysli tema na vikend, všeci si vyrobi masky a převleky a v sobotu vyrazi do mistni knajpy pařit.

Tema vikendu vypadalo interesantně, bo znělo: Namořnici a kurtyzany.

Tuž, kdo je to namořnik, to sem věděl, ale kurtyzanu sem musel vyhledat ve slovniku. Slovnik pravil: „V sučasne době je slovem kurtyzana označovana milenka, nebo prostytutka z vyššich společenskych kruhu. Etymologickym posunem ze slova kurtyzana vzniklo slovo kurva, neboť vysoká společenská prestyž a bohatstvi kurtyzan vyvolavala zavist obyčejnych lidi.“

A bylo to jasne. Bo sem všecky trička s modryma pruhama spalil, aby si lidi nemysleli, že su z odees, a tym padem sem nemohl jit za namořnika, rozhodnul sem se, že pudu za kurvu. Konec koncu, je to povolani hrdinne a čestne.

Čunín. To jen abyste věděli, že si fakt nevymyšlam.

…Helmut přijel. Zrcatko splňuje znaky podpory hnuti směřujicich k potlačeni lidskych prav a svobod. Ještě, že ve vesnici neni žadny multykulturni, politycky korektni hňup.

Zato tady mame schvalene multykulturni centrum. Z ryze bilych se zde vyrabi barevní.

…a tady je vysledek. Jak je vidět, multykulturni barevna rozmanitost obohatila i tohoto desetikiloveho ptaka. Oznamte v Bruselu, že tady v Čunině nam barevni ptaci nevadi. Jen vic a větši kusy! Do roku 2050 jich klidně 50 milionu vstřebame.

…všimněte si, že každy dostal připichnutu cedulku se jmenem a adresu. To aby se vědělo, kaj ho po akci odnest, kdyby si to nepamatoval. Navic je to vyhodne, bo kdo si ma pamatovat všech tych 194 jmen?

…někteři namořnici vypadali hrozivě už na začatku. Tento byl naštvany, bo se mu nepodařilo vydražit žadne ditě, ani žadnu vyslužku v tombole

…nejzajimavějši časti večera byla dražba malych děti, pochytanych nelegalně v okoli. Pochytane děti pak musi robit otroky na mistnich zahradkach, při myti nadobi a v kamenolomu.

…lesbicka laska je povolena a je podporovana nařizenim Eurosajuzu 2363, odst 36b. Čuninska zabava splňovala všechny naroky na pořadani zabav ve smyslu podpory menšinovych sexualnich zalib. Počet heterosexualnich paru nepřekračoval povolenych 90%.

..okolo pulnoci už byla moralka všech značně uvolněna…

…od pulnoci do šesti rano su totiž všecky manželske svazky anulovany a všichni se možu věnovat vyběru vhodneho partnera bez jakehokoliv omezeni. V ramci dyrektyv Eurosajuzu, samozřejmě. Minymalni počet homosexualnich svazku musi byt zachovan, pokud možno překročen.

…s poslednim uderem kostelniho zvonu, kery ohlašuje pulnoc, se všechny kurtyzany vrhaji na zbyvajici volne namořniky.

…z dalši časti noci jsem bohužel nedostal svoleni k publikovani fotografii.

Bylo to přijemne, poetycke odpoledne. Kež by se aji v ostatnich vesnicach lude uměli bavit tajak v Čunině.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář