Zpět

Ostravska akce proti koronomafii ma nečekany vysledek – šedive chapadlo dostalo strach

Text 8.11.2021

Nam lidem z Moravy, Šlonska a Čech vždycky dluho trva, než nam dojde, že vrchnost ty svoje prasarny fakt mysli važně. Kdosik řika, že to je klad, bo zme tolerantni. Polaci nebo Francuzi zas o nas řikaju, že zme hlupe ovce.

My se jim zas smějeme, že zatimco se zbytky polskych sil vracaju zkrvavene z boja, my je z oken našich hospod pozorujeme a podle miry zkrvavenosti přemyšlame, na keru stranu bude dobre se připojit.

Ale pak, když přeteče mira naši bezmezne slovanske tolerance, je zle. Burame velke řiše, ať už su rakuske, nacistycke nebo sověcke, ničime křižove vypravy nebo vyhazujeme mistodržici z oken.
Je přiznačne, že prapor odporu proti totalitnim praktykam koronomafijanu zvedli tajak obvykle synci a děvuchy z Ostravska. Věrni odkazu největšiho světoveho dramatyka a humanysty, kery v Ostravě-Heřmanicach stravil nejkrasnějši roky života, vydali se k domu jedneho chapadla koronove mafie pohovořit o poslednich nesmyslnych opatřenich.

V počtu několika tisicu osob (PS: parafraza na kecy Česke koronovize) toužicich spatřit hrdinku opichanych občanu se dostavili k jejimu baraku a pomoci komunykačnich prostředku se s ňu pokusili navazat kontakt.

Prvni pokus nedopadnul dobře. Hlavni hygijenyčka, kera už rok straši občany statu svojima nesmyslnyma, nacistyckyma opatřenima ničicima pracujici, kulturu, ekonomiku a hlavně děcka, komunykovat nechtěla a měla strach vylezt z baraku. Zvedla tydlifon a zavolala synky z Policie ČR (PS: keři mimochodem tuto koronomafiju miluju tajak hřebik v dupě, bo misto aby zasahovali proti zločincum, su nuceni zasahovat proti spoluobčanum).

Synci přijeli v počtu převelikem, konstatovali, že chobotnica neutrpěla žadne škody a nic protizakonneho se nestalo a odjeli dodom, tajak nedluho pote aji synci a děvuchy, keři se chtěli jedneho z organu zločinneho sdruženi zeptat na cosik, na co se ji v medyjach neptaju..

Bo co by tam dal robili a ztracali svuj čas, když to šedive chapadlo dostalo strach a nechtělo se s nima bavit, že…
Takže věc vypada srandovně. Baba, kera se nebala ze dne na den zakazat kulturu, kera se neboji strašit lidi, buzerovat naše děcka a bez ostychu leze na televizni obrazovky před milijony divaku, se boji vylezt na zahradu promluvit si s paru lidma, kere sama likviduje.

Ale sranda to neni. Jak psal kdysik bolševicky tisk proti našemu velkemu humanystovi – kdo seje věter, skliza buřku. Enem tenkrat bolševicky tisk metušil, že aji ta buřka se obraca proti mocnym..
Z dolu ide věter a dym. Zastavte se včas, koronomafijani. Bo vas ten věter a dym smete všecky.

Z akce proti šedivemu chapadlu koronove mafie:

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář