Zpět

Další „vlnu“ zajistíme?

Video 12.7.2021

Všechny příspěvky s Martina Kociánová

Diskuze:

 1. Chlapi, také to tak máte? Musím si to vždycky pustit nadvakrát. Poprvé jen zírám na Martinu – mimochodem vše nejlepší k dnešnímu svátku – a až podruhé zavnímám její poselství. Rád bych ji někdy viděl ve filmu…

 2. Moc hezké. Samozřejmě že nám vláda zajistí další vlnu.
  Nemáte už větší strach ze své vlády než z c -?
  Neoóčkovaným i oóčkovaným přeji pěkný den.

 3. Pro mne je to celé hlavně politická pandemie a jde o moc a peníze, a nikoliv o veřejné zdraví. Je to i cílená příprava na další vlnu se snahou rozdělit lidi na očkované a neočkované. Rozděl a panuj. Je to těžké odolat takové manipulaci a nátlaku, ale zdraví je naše zodpovědnost a vláda ani farmaceutická lobby se nám o ně nepostará:)

 4. K vakcinaci mohu dodat jako laik na lékařskou stránku problému,jen to,že ze skutečně mnoha dalších hledisek,nejde o ochranu lidí,ale o byznys.Kdyby šlo skutečně o ochranu lidí,pak by probíhala reklama na léky a výroba léků a to se vůbec nedělo a neděje.Zdravý člověk,který o sebe průměrně dbá,žádnou vakcinaci nepotřebuje.Proti chřipce se v minulosti nechali očkovat pouze někteří,kteří měli strach,anebo na tom nebyli zdravotně dobře.Existovaly taky chřipkové epidemie,na které umírali někteří slabí lidé,ale byl to normální stav,bez hysterie.Jezdili jsme ve vlacích a autobusech,všichni chrchlali a kašlali,prskali a roznášeli nákazu.Žádné roušky.Bez jakýchsi vládních zásahů jsme se promořovali a otužovali.Dnešek,to je blázinec na n-tou.Napadá mě příměr-denně se dějí katastrofy,ale nejhorší je setkání s blbcem.Za toho blbce považuji stát,který se nám nekvalifikovaně a připosraně plete do života.

 5. Info,že ČNB v tichosti navyšuje zásoby zlata znamená,že se připravuje na velkou krizi i za situace,že zlato nakupuje za nehorázné ceny a s rizikem,že na něm může taky hodně prodělat.V době,kdy zlato bylo zababku,tak všechno prodali za pár šestek.je vidět,že tam jsou a byli“skuteční odborníci“.Já bych těmto lidem nesvěřil ani dětskou pokladničku.Je to skutečná bída našeho státu,který s takovými lídry brzy úplně ztratí samostatnost.

 6. Vakcíny mají platnost 10 dní, stačí je dát do trezoru. Země je vykoupena. Některé vakcíny mohou ublížit. Opatrně. 🙂 Stále zvyšujme imunitu.

 7. Chcete jednoduchou odpoved na slozitou vec. To, ze jedeme na dovolenou do ciziny prece neznamena, ze se tam mame chovat jako utrzeni z retezu a ignorovat vsechna mozna hygienicka opatreni. Plati tedy, ze ockovat se znamena snizovat rizika prenosu nakazy tak, aby se co nejdrive covid dostal „do kouta“, kde jsou viry, ktere uz se tam ocitly. Zatim covid dela jen to, co ma tzv.v popisu prace. Siri se, mutuje skodi. Nic lepsiho nez ockovani zatim nikdo nevymyslel. A ruku na srdce. Vas neockovane chranime my, co jsme ockovani.

 8. Paní Kociánová, když se tak zasvěceně vyjadřuje by měla také dodat, že i kdyby ministr zdravotnictví provedl nějaké zákazy ve vycestování za hranice, aby k nám nebyla přivezena další mutace viru, kdy už nebude stačit abeceda – co by se stalo? Celá opozice začne odvolávat vládu, budou svolávat protestní akce, že se brání občanům vycestovat na dovolenou. K tomuto by se měla p.Kociánová vyjádřit jak to udělat, aby jsme si nedovezli další novou“abecedu“ viru, poradit p. ministrovi řešení. Kritika je hodně laciná, ale vymyslet něco smysluplného je už těžší.

 9. Měl jsem za to, že vakcína chrání především před těžkým průběhem nemoci a až sekundárně před infekcí, protože do těla -na sliznice se dostane méně viru. Je to i díky nižší virová náloži u očkovaných a v populaci. Čili tady dochází ke zmatení pojmů a nepřesné interpretaci, za což můžou i někteří epidemiologové, virologové, imunologové, infektologové a další logové, jestliže užívají termínu ochrana před virem, který je částečně významově nesprávný. Třeba u delty, někteří uvádějí, že první dávka vakcíny před ní chrání jen z 33 %, a je to nepřesné-matoucí, protože nechrání před virem z 33% , ale před samotnou nemocí, její manifestací a těžkým průběhem z 33%, i když chrání i před samotným virem, ale způsobem jakým jsem popsal výše. viz https://en.wikipedia.org/wiki/Vaccine_efficacy …Proto je důležité se nechat očkovat, proto je důležité, aby co nejlépe fungovala i ta ochrana před samotným virem, aby se, ideálně co nejrychleji, proočkovalo cca 70% populace. A nejrychleji i mimo jiné proto, aby byla co nejmenší virová základna pro nové mutace, i když zde jistě někteří úzce vyprofilovaní vědci-štouralové – bez schopnosti celkového nadhledu hodnocení situace- namítnou, že díky tomu bude mít vir SARS II snahu obejít tuto ochranu a vzniknou nové rezistentnější mutace. Já se to nedomnívám a svým laickým pohledem, bych spíše upřednostnil to, že virus ztratí základnu, ztratí základnu lidských imunitních systémů, na kterých se především učí jak je překonat a infiltrovat lidský organismus. Omlouvám se za jistou neslušnost, ale na otázku Proč v tomto případě, i přesto co zaznělo, je stále odpověď – proto. A neodpustím si ani litánii na švejkovství většiny českého národa- tedy jeho stádovitého myšlení nevidící jasné vyústění a souvislosti nutně způsobující to, že jsme v mnoha ukazatelích byli nejhorší na světě. Tomu významně dopomohla i rozporuplná vyjádření mnohých lidí zabývajících se medicínou a nebo duchovními aspekty této reality. I přesto jsou tito lidé nespokojeni, i když se jim dostalo extrémní pozornosti, jak své evidentně chybné teze prezentovat společnosti, která je vyslyšela a povětšinou vzala za své….Bohužel…tedy bohudík ti zkorumpovaní politici je naštěstí nevyslyšeli…. Jejich myšlenky jsou však v konečném důsledku gólem do vlastní brány.

 10. Vše nasvědčuje tomu, že vzniká živná půda pro precedent kdy,nebude možné uspořádat volby,ale každý příkaz bude nepravomocný a zároveň závazný a to zřejmně v celé EU.

 11. Bylo by zajímavé zeptat se na názor profesora Berana, nebo ještě spíš profesora Václava Hořejšího, imunologa, který se teď pravidelně objevuje v televizi, ale takovéhle otázky mu tam nikdo neklade. Nemyslím, že je pod vlivem nějaké farmaceutické loby nebo politické vlivové skupiny, takže by neměl mít problém mluvit sám za sebe a říkat, co si opravdu myslí.

 12. Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA), zveřejnila 8. května na základě databáze EudraVigilance zprávu, která udává že do 8. května 2021 zaznamenali 10 570 úmrtí a 405 259 nežadoucích účinků po aplikaci experimentálních vakcín. EU úmyslně blokuje schválení dalších vakcín, jelikož doufá, že co nejvíce občanů naočkuje experimentální mRNA vakcínou ? všichni naočkovaní se tak stávají předmětem pokusů s vakcínou, která nebyla odzkoušena ani ve veterinární medicíně ?

 13. SH vždy vyřešil své případy. Jsou zmínky i o zednářích, iluminátech atd. Je to nadčasové dílo. Sir Doyle se zabýval i okultismem, nahlédl tedy do všech možných světů. Uchoval si nadhled a „jeho“ Sherlock Holmes je tu i pro nás ve 21. století a vyřešil i tzv. Covid. 🙂 „Elita“ není elita, jsou však vydíratelní a mají svá temná tajemství, drží se v šachu navzájem. Ano, SH to opět vyřešil. 🙂

 14. Zde je mnoho zajímavých informací. Někdy jsou lidé v šachu, mohou je jiní vydírat atd. atd. Shakespeare, Agatha Christe a Sir Doyle nám zanechali nadčasová díla. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=lEwmmquJmXs a často je to zajímavější než současná TV (to je už taková nuda a šeď). Pěkné dny.

 15. Dobrý den, „hoaxy“ jsou pravdou. 🙂 I na Ministerstvu se to pak dozví. 🙂 Neočkovanci samozřejmě jsou v bezpečí. Opatrně s očkovanci – oni mohou přenášet vir. Proto všichni posilujme vysokou imunitu. Jako „anonymní“ osoba mohu Pravdu sdělit. Vy, paní Martino a mě jde o lidi. Mě ministři nezajímají a hlavně ne ti, kteří dostávají trafiky za „odměnu“. Neočkovanci vydržme. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=O9yjCdERRNU

Napsat komentář