Zpět

Rovnoprávnost mužu a žen završena. Čurokap dobyva svět!

Text 9.6.2011

Tuž to byste nevěřili, jakeho pokroku dosahla světova věda. Baby možu konečně chcat postojačky tajak chlopi. A tym byla završena cela etapa historickeho vyvoja lidstva, speciálně te babske časti, kdy tisice roku baby chlopum zaviděly, že furt maju cosik lepšiho.

Čurokap

Za poslednich sto roku dosahly baby obrovskeho pokroku. Nejdřive ziskaly volebni prava. Dodneška jim je to k ničemu, bo baby polityce nerozumi. Neznam babu, kera by volila cosik jineho než jeji stary. Klidně byzme mohli ušetřit polovinu nakladu na tisk volebnich lístku. Volili by chlopi a vysledek by se vynasobil dvěma.

Pak baby ziskaly aji pravo být zvolene. Tuž to zme sice dali. Jak kdyby nam nestačili ti pajtaši mužskeho přirozeni, ještě k temu přibyly Vlastičky a jine chytre baby s biopalivama.

No a pak už to jelo jak ingot na stolici. Zrazu se objevily huťařky, hornice, bachařky, policajtky, kombajnerky a jine parodyje na ženskost. A to všecko enem proto, aby se baby necitily dyskriminovane.

Tuž fčil se baby nechaly vyrobit taky fajny nastavec, aby mohly chcat po stojačky tajak chlopi. Přeju vam, ať se to pěkně užijete, děvuchy. Na webu to kupite pod nazvem Čurokap.

A když sem to ukazal Jarinovi v hospodě Na rožku, tak se hluboce zamyslel a řika: „Tuž to maju fajne ty baby. To vlastně maju taku pyču s okapem, ni?“

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář