Zpět

Šaškarna s Mašinama pokračuje

Text 22.8.2011

Ja nechapu, co furt tady řešime za problem. Všeci přece dobře vime, že Mašini byli zabijaci. Sam sem to viděl na vlastni oči, nedavno to davali v jednym z dilu Majora Zemana.

Misto teho, abyzme se bavili o čemsik podstatnem, třeba o novych slevach v Kaufičku, furt řešime cosik na tym 60 roku starym přiběhu.

A co je nejhorši, už se teho všimli aji v cizině, to zas bude ostuda! Americky občan Ross Hedvicek, (to je ten, kery odhalil, jak Parubek kradl salamy bohatym a rozdaval chudym) piše o tym, že na pohřeb jedneho z Mašinu posilame velke tluste děcko. A že pry misto teho, aby se ten svuj zadek posadil do letadla za 10.000,-Kč, tajak všeci ti chudaci, keři hledaju v Americe a Kanadě zastani proti rasistyckemu českemu režimu, tak poleti jakymsik specialem za statisice.

Nic z teho samozřejmě neni pravda. Saša neni žadne velke, tluste děcko. Je to už skoro dospěly chlop, bo mu je padesat. Special sice bude stat moc peněz, ale zato se do něho vlezu specialisti na ozvučeni velkych kongresu, a to se nam može vyplatit, bo v Americe nabudu zkušenosti a Saša už nebude robit chyby. Je fakt škoda, že Jiřka Švorcova už mezi nama neni, mohla letět tež a nad hrobem cosik zarecitovat. To ji šlo fajně. A spolu s Vlastičku mohli zabekat jakusik halekačku. Vlastička by po cestě cosik složila. Však aji to vyznamenani Zlata lipa vymyslela před dvěma rokama ona.

Chytra děvucha. Kdyby takych bylo vic, a kdyby nebyli ti štvavi emigranti, kaj zme už mohli byt…

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář