Zpět

Sčitani lidu je super! Nepřatel se nelekejme, na prachy nehleďme

Text 3.3.2011

Všeci furt breči, že zme vyhodili kvanta peněz za cosik, co už statni uřednici davno maju. Robi ze sebe machry, jako že oni v žadnem připadě se sčitat nenechaju a podobne vymysly. Už fčil vime, jak to dopadne. Sečist se dobrovolně necha 99,96% lidu. Enem Franta Matějka zastřeli sčitaciho komisařa už na chodniku před barakem a Eva Palotova hrdě a otevřeně vykřikne z balkona sprostu nadavku, keru sem ju naučil na poslednim srazu. Zbytek obyvatelstva odevzda svuj hlas statni mašineryji tajak za bolševika. Aby nebyly problemy.

Jedno z využiti poznatku ze sčitani lidu 1950

Je mi fakt lito tych, keři se nenechaju sečist. Když nebudu sečteni, budu tak nějak meněcenni. Určitě je to bude mrzet až do konca tydňa. Pak zaplati 10.000 CZK pokutu a budu mět fajny pocit, že přispěli statnim darmožroutum.

Přitem sčitani lidu ma svoje jasne přednosti! Třeba Česka Pošta si diky sčitani pořidila za 40 milijonu supertiskarňu, kera umi tisknut až 20 milijonu A4 měsičně! To znamena, že každe děcko aji dospěly v Česku može dostat měsičně dvě fajně potištěne Ačtverky. A to se vyplati!

Cele sčitani přijde na dvě a pul miliardy, a to se tež vyplati, bo ziskame neocenitelny přehled teho, kolik domacnosti vlastni televizu a kdo ma jake rodne čislo!

Sčitani ma tež historicku hodnotu, prvni sčitani na našem uzemi provedly dvě lesby na habsburskem truně – Marija s Terezu v roce 1754 a diky temu dodnes vime, kolik nas tenkrat bylo a v kolika barakach zme byvali.

Škoda, že už sučasti sčitacich archu nesu fyzicke vady tajak třeba v roce 1869, kdy se zjišťovala hluchota a slepota. Mohli zme letos zařadit třeba otazku: „Řikaju o vas ostatni často, že ste kokot?“ Tym by se dal naprosto přesně zjistit počet kokotu žijucich na uzemi Čech, Moravy a Mordoru.

V roce 1921 se dotazniky ptaly aji na takzvanu „obcovaci řeč“. Je dobře, že to už z dotazniku vymizelo, bo nevim, co bysem tam napsal. Ja když s někym obcuju, tak obvykle nemluvim. Ale možna to je tym, že sem kokot.

Sčitani je rozhodně spravna věc a v historyji bylo vždycky využite k duležitym učelum. Napřiklad v Holandsku využil dokonale zpracovane sčitaci archy onkel Adolf a diky vyznačene viře odeslal všecky dotyčne synky a děvuchy vyznavajici šesticipu hvězdu kajsik na vychod. Akurat jim ten hajzl nekupil zpatečni listek. Aji komunysti dovedli fajně využit vysledky sčitani. Napřiklad podle vysledku sčitani z roku 1950 věděli naprosto přesně, kolik mame kulaku, živnostniku a jinych buržoaznich živlu a dokazali tak přesně naplanovat počet lužek v ubytovnach pro haviře v uranovych šachtach.

Tuž, vzhuru ke sčitacim archum! A nezapomeňte zaškrtnut jakusik menšinovu narodnost a třeba muslimsku viru. Bo jak nas menšin a muslimu bude v každe vesnici aspoň deset procent, mame narok na vyučovani v menšinovem jazyku a modlitebni kobereček v každe vesnici zdarma. A ti češti blbci nam to zaplati.

Enem nas zas nesmi byt moc, bo jak se z menšiny stane většina, bylo by zle, bo byzme neměli narok na dotace…

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář