Zpět

Svoboda slova konči, bo Romum se nelibi

Text 5.10.2011

Tuž ještě tu jakasik mala jiskřička plane. Server ještě zakazany neni, ale už enem ten fakt, že slavna Romea, podporovana asi z peněz EuroSajuzu, se nad tym pozastavila, je zly. Pry neni pravda, že by Romky měly dvě dělohy, aby mohly rodit každych pět měsicu

Němci, tradyčni přatele okolnich evropskych narodu

Tuž, dřiv, než bude cela užasna Necyklopedyja, z kere sem tisice roku bral inspiraci a fajnu naladu, zakazana, připomeňme se perly mistnich autoru:

Ostravske pamatky: „Vůbec nejvýznamnějšími památkami Ostravy jsou liberecký vysílač Ještěd, pražský vysílač na Žižkově, Nuselský most (dar Ostravy sloužící především k přirozenému úbytku pražské populace – bo proč by jich měli živit tolik), Mariánský most v Ústí a Nový most v Blavě a další. Problém s jejich návštěvou však spočívá v tom, že Ostravaci tyto památky prodali hned poté, co je vyrobili“.

Liberec: Liberec (zvaný též Liverpool, případně Synerov nad Kittnerkou, ve starogermánštině Reichenberg, v jihočeštině Rybelec) je německá vesnice v horách, zasahující na území Česka asi 102 kilometrů východně od Chánova pod špičatým kopcem zvaným Ještěd v údolí Lužické Hnisy.

Ostrava: Ostrava, oficiálně Chacharovice nad Odrou, polsky Chacharowice koło Odry, ostravsky OSTRAVA!!!, je město na pomezí Moravy, Slezska, Česka, České republiky, Slovenska, Mordoru a Polska. Ostravský název OSTRAVA!!! je nový, zato drahý (ty tři vykřičníky si město nechalo patentovat, stály pouze 1,8 miliónu Kč). Když už za to zaplatili tolik peněz, používají trojvykřičník na každém rohu (ROH!!!). Proto například zatímco na běžném nádraží nedostanete žádné užitečné informace, na ostravském NÁDRAŽÍ!!! nedostanete žádné užitečné INFORMACE!!!.

Praha: (anglicky Pragmaticality, v Moravistánu Prágl nebo Cajzlograd, v Ostravštině potom Praha pyčo) je město zhruba v prostředku té části České republiky, která už není Moravistánem. Mimo jiné je to i sídlo vlády, což jen trochu zmírňuje její ctižádost. Hlavní složku místního ovzdušítvoří smog. Praha je známá také tím, že se v ní vyskytuje nejvíc veřejných záchodků v celém Česku. Kromě pěti pražských veřejných záchodků jsou ještě dva v Olomouci a jeden v Bučovicích. Brňané močí do kašny na Zelném rynku, jejich snahy o zařazení barokní kašny Parnas do registru veřejných záchodků Česka ale Cajzli v Práglu soustavně hatí a vodu považují za pitnou.

V současné době je obyvatelstvo Prahy tvořeno pestrou směsicí národností. Patrně nejvýznamnější skupinu tvoří RusovéUkrajinci, pro které nezbylo dost místa v Карлсбадy (kdysi Karlovy Vary). K nim se bok po boku druží další mafiáni vesměs tatarsko-asijského původu (například Čečenci, Čučenci, Čukčové, Čuvačové, Čau-Čauové a Čvaňháci). Ne bezvýznamnou skupinou jsou Rákosníci, zabývající se převážně prodejem textilu a obuvi padělaných značek neuvěřitelné kvality. Pronikají i do sektoru veřejného stravování, díky čemuž můžete dnes v centru Prahy ochutnat prakticky libovolného živočicha naší planety, počínaje larvami potemníků moučných přes drobné hlodavce až po maso různých sudo- i lichokopytníků

Německo: (Germandia, slovensky Dojčland tj. „země kojenců“) je přímořský stát v Evropě, mezi jehož sousedy patří například Lucembursko, Karlovarské Velkovévodství, a několik dalších, méně významných států. Největším problémem Německa je smutný fakt, že veškeré jeho obyvatelstvo je němé. Krom neskutečných problémů při běžné komunikaci na úrovni jednotlivců způsobuje tato indispozice velké potíže i na úrovni mezistátní a vede k částečné až úplné izolaci Německa od zbytku světa.

Starodávný název Allemania zdůrazňoval, že každý obyvatel Německa trpí nějakou mánií. Společnou mánií většiny němců je, že tradičně německou národnost nadřazují všem životním hodnotám. Německá umanutost vlastní národností je vedla k založení a financování Evropské unie (připravují se totiž rozpoutat třetí světovou válku a čtvrtou atd. a chtějí mít tentokrát všechny Evropany na své straně).

Německá kuchyně: Němci chovají prasopsy (Schweinhund) jako jatečná zvířata na maso, přestože toto je chuti odporné. Po celé zemi mají farmy, ve kterých prasopsy vykrmují a cvičí k organizovanému nástupu do transportu na jatka. Maso upravují ve stylu „lager“, česky ležák, to jest odležením po dobu 10 dnů při pokojové teplotě. Avšak ani tato drastická úprava nic nezlepší na nahořklé chuti prasopsího masa. Pečeni, guláš a další jídla z tohoto masa vydatně zalévají pivem jehož výrobu v raném středověku ukradli Čechům. Jako příloha k pečeným prasopsům je nejčastěji podáváno speciálně upravené zelí (něm. Sauerkraut), které se nejprve nechá několik týdnů až měsíců hnít, načež se rozvaří na kaši. Prasopsí chlupy Němci mísí s odpadem po výrobě das Bier a zpracovávají na tzv. Bratwurst. Rovněž bratwursty se podávají s tradiční přílohou Sauerkraut.

Známí Němci:

Igor – bývalý primátor Prahy a velitel akce, při které byly uměle zatopeny tunely pražského metra za účelem testování ponorek jako součásti městské dopravy.

Pavel – politik a jeden z mnoha předsedů Mumie svobody.

Božena – spisovatelka, známá autobiografií své babičky.

Miroslava – političkaODS.

Petra – modelka, která se s oblibou koupe ve velkých vlnách.

Václav Havel: (čti [Vakla Hejvl]) sládek pivovaru Trutnov. Vlastním jménem Václav Chrobák, známý též pod přezdívkou z pionýra jako Ferdinand Vaněk. Narozen v Prrrrraze, syn Jiřiny Švorcové. Je také znám jako český autor absurdních politických vícehubek. Tvůrce a signatář Anticharty. Jeho koníčkem je jasnovidectví. Má velice blízko k ekoterorismu, neboť jak sám o sobě tvrdí „vždycky býval tak trochu zelený“.

Narodil se v proletářské buržoázní rodině. Jeho otec vlastnil Václavské náměstí a několik malých divadel.

Po únoru vsadil na správného koně a byl za odměnu poslán na Vysokou školu politickou v Moskvě, kde získal pracný doktorát a habilitoval se doktorskou prací Význam anatomie zdrženlivosti ve výchově republiky. Toto dílo se stalo bestsellerem, pročež byl Havel vcukuletu jmenován čestným lékařem asi 20 dalších moskevských univerzit. Havel tehdy také studoval sovětský politický systém, z něhož později celý život čerpal inspiraci.

V padesátých letech patřil k nejúspěšnějším básníkům nastupující generace. Začal také psát vícehubky, byly mu baštěny s velkým nadšením.

V šedesátých letech však vyšel příkaz vedení UV KSČ přejít na jednohubky, s čímž se Havel odmítl vnitřně identifikovat, a začal psát stížnosti na Helsinský výbor, Výbor dobré vůle Nataši Havlové, Svaz tibetských vyděděnců, Nadace VIZE 48Amnesty International. UV KSČ pod silným mezinárodním tlakem nakonec Havlovi schválila založení Charty 77, věnovala velkou finanční částku na zřízení kanceláří (77 milionů KSČ – odtud název Charty; Charta tehdy sídlila na Bartolomějské ulici) a k dispozici dodala osobní ochranku.

Havel byl od té doby UV KSČ spokojený, dokonce se spřátelil s Miloušem Jakešem a věnoval mu plastikový náhrdelník, který ten pyšně ukazoval všem televizním kamerám. Své ženě Volze posílal dopisy.

Nadace VIZE 48 mu byla inspirací pro jeho volnočasovou aktivitu, jasnovidectví, které uplatnil mj. ve svém životopisném vizionářském dramatu Audience. Zde předpověděl, že budoucím prezidentem Francie se stane Maďar Šarközy. Václav Havel sám sebe prezentuje jako absurdního spisovatele. Bohužel jeho absurdita dosáhla takové dokonalosti, že jeho dramatickému dílu nikdo nerozumí. Prakticky vzato – nedá se to číst. Navíc skoro všechno píše v jazyku „ptydepe“, kterému porozuměl doposud pouze jeden člověk, Zdeněk Herl-Stolt. Václav jej jazyk naučil v době, kdy spolu seděli na Borech.

Tuž, jak to tak vypada, sranda konči, ale kdybyste eště naposledy chtěli podpořit tento fajny politycky nekorektni server, pak anketa Zlata Dupa je tady.

Mimochodem,kdy ja sem viděl naposledy jakehosik Roma se smat? A co na to Džamila s Pražskym Vyběrem?

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář