Zpět

Tajna zprava o cestě RH do Ostravy

Text 9.3.2010

Hrozne. Fakt hrozne. Cestovat v tomto statě je o držku. Sešli zme se s Rudu v Praglu v hospodě Na poště, bo Ruda trval na tym, že povalime vlakem. Preventyvně sem mu zebral všecky tužky. Zicher je zicher, bo kdyby mu ve vlaku jakasik vypadla z jeho třaslavych ruk, mohlo by ho potkat nemile překvapeni. Fčil se o tym všude v novinach piše. Ruda mi řek, že su homofob. Sice nevim, co to znamena, ale urazilo mě, že Ruda zna o jedno sproste slovo vic než ja a za trest sem se rozhodl, že pojedeme autem.

Tuž to zme si dali. Hned za Prahu na nas vykuknul z bilbordu taky oranžovy chlap, co se vyzna v rychlobrusleni a nevěřili byste, co nam všecko za tych par hodin jizdy nasliboval. Nejlepši bylo, že pry sniži zadlužovani o polovinu! Tuž to je jak kdyby gej volal: „Fčil se mi libi baby, věřte mi!“ Škoda mluvit. Ještě, že takym dřystum nebude věřit vic jak 35% lidi. Schvalně si všimněte te slovni hřičky. On nechce snižit zadluženi, ale jen zadlužovani!!!

Tankodrom D1 byl na sve poměry ve slušnem stavu, ale jak zme sjeli mimo , bylo to hrozne. Emental hadra. Ja se divim, že ty menši cesty nezavřu uplně. Ušetřene prachy by zas mohli rozdat po třiceti korunach.

Byl sem z te cesty jakysik marny. Před Porubum zme se stavili do Mexika na tvargle. Tvargle dokonale, ale Jarek byl jakysik střizlivy. Nic už tu neni v tym statě jak zamlada. Všecko je jinak. Pul miliona nezaměstnanych, ale když potřebujete najit kohosik, kdo vam spravi dlaždičky v kupelce, mate smulu. Raději dame obrazky od PAJIKa, ni?

Ruda už u prvniho Ostravaru s nadšenim zjistil, že to bude jeho oblibeny napoj!

Jeho mlade fynynky zase byly nadšene z Rudy…

Ukazka moderni technyky, uživana na Ostravsku k psani blogu…

Knižky nejplodnějšiho českeho autora Davida Grubera (62 vydanych knih), moja knižka „Ostravaci sobě“ a Ruduv „Transit“.

Zatiši s Transitem…Hrabal by moh zavidět…

Rosťa Petřik (Uspěch) a „Ruda z Ostravy“ přemyšlaju nad unykatnim křticim napojem: pivo B.ANIK

A je to tady. Pokřtěne. Zapite.

Maly předkrm v podani skupiny Uspěch. Hlavni chod bude 1.4. na 1. pražskem koncertě ve Vagonu v Praglu.

A naš ostravsky hlavni chod. Uzena psi kyta.

Nezda se to, ale važila 8 kilo! Ani to ji ale nepomohlo, zbyla jen kostička…ja, osumdesat navštěvniku už cosik zežere. Diky za to, že ste přišli! Trochu syrovějši popis večera najdete tu.
A lidi, nebuďte v depresi z globalniho ochlazovani, zitra – ve středu od 8 večer v Praglu, ja? Radi vas s Rudu uvidime!

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář