Zpět

Uspěch. Ostrava dobyla Pragl

Text 7.4.2010

Tuž co vam budu povidat. Byl to uspěch. Fotbal ani hokej mě nezajimaju. To, že partyja synku ze Slavie a Sparty kope do take male kulate srandy nebo třiska klackama do takeho maleho gumoveho kolečka a neumi porazit vesničany z vychodu, to je jejich problem. Aji tak je Pragl totalně dobity, a nejenom po sportovni strance.

Ve čtvrtek na Aprila se v Praglu na Nacional strasse sjelo napadně velke množstvi aut s espezetku T. Ostravska skupina Uspěch dovalila v plne paradě na svuj prvni koncert mimo rodne město.

A nedovalili sami. Kromě mordorske slivovice, keru si přivezli sami, dovalili aji zastupci maleho řeznickeho podniku z Mořkova u Štramberka. Co tato firma robi, vam asi nemusim osvětlovat.

Uzene, jitrničky, klobasky, tlačenka. No comment.

Nevěřili byste, jak taka bedňa klobasek dokaže vonět. Když zme to tahali od Medvidku do Vagona, lidi se otačali a z odevřenych pysku jim vytekaly sliny…

Kdo ma chuť, musi do Mordoru. Prodejny su enem v malych městečkach okolo Štramberka.

Ja, po takych dobrotach su aji ekonomičti poradci a kandydati do Parlamentu za Piratsku stranu vysmati od ucha k uchu. Ivo Vašiček, vaš kandydat na premiera.

Aji ja sem byl vysmaty, bo tolik bab pokupě sem v životě neviděl…

Godfather knihy, kmotr a nejplodnějši autor republiky David Gruber. Na kontě ma 64 knih. Ale blogu sem napsal vic ja.

 

Když to vezmeme zprava, tak Ruda Havlik, Tomaš a Rosťa Petřik z Uspěchu, David Gruber a ja zkumame co to zrobi, když se na knižku nalije křtici tekutina – v našem připadě pivo.

Vyzkumali zme jedno. Když se knižka polije pivem, pismenka se rozmažu, stranky se slepi a ide to blbě čitat. Doporučeni: Pivo si lijte do žaludku, ne na knižku.

Rosťa Petřik komunykuje s lahvačem…

A nebyl to lahvač ledajaky! Pro tento učel bylo specialně vyrobene nove pivo značky Banik.

Cela kapela čeka, až Rosťa dopije lahvač a bude možne začit koncert.

Fanynky se hlasi na otazku, kera by chtěla stravit romantycku večeřu s Rosťu. Myslim, že pan v černem tričku nebyl vybrany.

To je sebranka! Blogeři ajiDNESKA: David, Ruda, Ladik, BroňaIvo

Zajem fanynek o moju knižku byl neuvěřitelny. V patek knižka vali do knihkupectvi, kdo by ju chtěl levněji, može mi napsat na mejla vpravo nahoře.

Frank Zappa, ležici, spici, věčně živy.

Byvaly bloger Ruda Havlik. V tvaři se mu zrači egzystencijalni obava. Z čeho fčil bude žit? Na ajiDNES už nepiše, takže mocny zdroj valut za psani blogu vyschnul. To ste nevěděli, že zme placeni agenti politycko medyjalnich agentur? Aha, zas sem cosik prozradil, co sem neměl…

Šťastny kytarista Maroš Moroň ze svym honorařem za uspěšny koncert!
Neda se nic robit, musim konstatovat – byl to Uspěch. Tak, a fčil se mi z tych voňavych klobasek spustila slina. Idu do sklepka zakrojit se kus uzeneho a zapit domacim pivem. A vam doporučuju zrobit to same .

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář