Zpět

Už je to 17 roku, co dvě letadla narazila do dvuch baraku a tři z nich spadly

Text 11.9.2023

Byl to silny zažitek, bo každy, kdo tu udalost tenkrat zažil, si do dneška pamatuje, kde ten den byl, co robil a jaky blby pocit měl, když se dival na ty padajici baraky.

Tuž zhrňme si, co se vlastně stalo, bo mladi už nevi, o co šlo a v televizi jim to tež neřeknu.

Dvě letadla řizena unoscama ze Saudske Arabie narazila před začatkem pracovni doby do dvuch vysokych baraku. Kdyby si saudskoarabšti synci kupili listky na pozdějši let, zabili by přes 50 tisic nepřatel, keři by už byli na šichtě. Jen diky humanytě a ohleduplnosti těchto synku tak zahynuly enem tři tisice blaznu, keři chodi do roboty včas. Tři železobetonove baraky se diky narazu dvuch letadel po nějake době zesypaly přesně do svojeho pudorysu, což se nikdy předtim, ani nikdy potom u žadneho železobetonoveho baraku nestalo.

Třeti letadlo, 38m široky Bojing 757 zrobil v šestimetrove vyšce otočku o 270° a vešel se do pět metru široke ďury v Pentagonu zrovna v mistě, kde byly uskladněne dokumenty o rozkradani vojenskeho rozpočtu ve vyšce několika miliard dolaru.

Čtvrte letadlo, kere miřilo na ten třeti barak, mělo jakesik potiže a spadlo samo. Nenarazilo tak do teho třetiho baraku, ale to nevadi, on pak stejně spadnul sam.

Ňujorske baraky byly tedy rozdrcene na azbestovy prach, enem pas hrdinneho Sauda Muhamada Atty byl nalezeny neporušeny, jak 12.9. prohlasil v CNN minyster spravedlnosti.

Vše by tedy nasvědčovalo, že se bliži utok na Saudsku Arabiu. SSA ovšem byly fikane a nečekaně zautočily na Afghanystan, bo udajny planovač utoku, saudskoarabsky byvaly spolupracovnik CIA s bosenskym pasem na jmeno Usama se pry schovaval kajsik v afghanske noře. Měli zme štěsti, že se nešel schovat na Čeladnu, to by Ameryčani zautočily na Beskydy a svrhly by tehdejši Zemanovu vladu.

Bohužel, Usama, kery měl problemy s ledvinama, nohama a tak, jim zdrhnul. Ameryčani si mysleli, že se schoval v Iraku, a tak zničili Irak a nechali zabit jineho byvaleho spolupracovnika CIA Saddama, bo jim nechtěl prodavat ropu za dobre ceny.

Ale ani tam Usamu nenašli.

Našli ho teprve v Pakistanu, kde celu tu dobu v klidu žil, živil se jako jutuber a robil děcka svojim manželkam. Překvapivě Ameryčani Pakistan nevybombardovali jako Afghanistan a Irak, stačilo jim, že přiletěli dvěma vrtulnikama, Usamu střelili do čela, pak ho hodili do mořa a jako dukaz oddanosti nechali Pakošum jeden poškozeny vrtulnik. No a tym přiběh konči.

Baraky plne rakovinotvorneho azbestu byly zbulane a postavene byly jine z dobře zrobenych pojistek. Iračani už prodavaju ropu za rozumne ceny, Ameryčani v Afghanystanu furt cosik hledaju aji po 17 rokach a češti vojaci na ně davaju pozor, aby se jim nic nestalo.

„A počujtě, major, nie je to akésik absurdné?“ „Čo je to absurdné, Kefalín?“

Ladislav Větvička, odborny analyzator Mlade Fronty Fčil

PS: Blog byl poprve zveřejněny na iDnes v zaři roku 2018, nic na něm nebylo třeba měnit.

Paradoxni je, že většina odkazu v textu na videa, která poukazovala na nesrovnalosti oficialni verze, byla už dřive vymazana. Všechna videa, která ukazovala kolaps nezasažené budovy č. 7, byla vymazána. Záznam reportáže BBC, kdy nepozorná redaktorka oznámila pád budovy č. 7 asi půl hodiny předtím, než k němu opravdu došlo, bylo vymazáno.

Blog autora tohoto textu na iDnes byl vymazany a zlikvidovany jako celek na počatku zaři 2023.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

  1. Ale no tak, stálo by za to přeškrtat předposlední odstavec – soudruzi z SSA možná furt cosik v afghošu hledají, ale naši chrabří vojáci už na ně pozor nedávají 🙂

    1. Lidi, zdravím Vás z naší Banánové republiky, rozuměj ČR. Nepřipomíná Vám něco video z Laďova odkazu v tomto článku „Příšerná zpověď lovce ekonomik“…?? Mně ano, naši stávající smutnou realitu. Dlužno podotknout, že s námi měli SSA lehkou práci. Nebyla potřeba fyzická likvidace našeho předsedy vlády, ani vysílání armády. Na ČR jim stačil 1.krok a „Přítel po boku“ spolu s těmi, kdo financovali potřebné kroky v posledních letech. Výborný článek, ale z jeho poselství mě mrazí…

      Laďo, Vám díky za Vaše příspěvky a Vaši práci! Objevila jsem Vás v pořadu J. Bobošíkové a když jsem poslouchala Váš rozhovor o situaci na Ukrajině, chvíli mi trvalo, než jsem poznala na či že jste straně. Na straně obyčejných lidí, bez ohledu na hranice. Líbí se mi Vaše objektivita, která v tom rozhovoru zaznivala. Díky a přeji vše dobré🍀

  2. Ještě jsi Laďo zapomněl na to dvoutrupové tankovací letadlo, údajně civilní, co narazilo do jednoho z dvojčat. Fotky uz taky byly smazány :))

Napsat komentář