Zpět

Velikonočni navod, jak spravně a efektyvně zmalovat babu

Text 25.4.2011

Muj mily deničku, zas su tady Velikonoce a s nima jeden den v roce, kdy možeme beztrestně zvalit babu. Nikde ale neni řečene, že svoju babu možete valit enem jeden den v roce. Některe baby by to potřebovaly každy den, co si budeme povidat, že? Take biti, to ale neni jen tak. Take biti ma svoje pravidla, svoju etyketu.

Baba by si v prve řadě měla uvědomit, že když se ju chlop chysta zvalit, tak je to vlastně pro ni čest. Znamena to, že si ju chlop važi a zbitim pote, co zrobila cosik nespravneho, ji vlastně ukazuje tu spravnu cestu, po kere by se měla ubirat. Podle pruzkumu kajsik v Brytanyji si 90% bab přeje pravě takeho chlopa. Zbylych deset procent su lezby, tuž ty si přeju cosik jineho, to je samozřejme.Jake su teda pravidla?

  • Duvodu ke zbiti si chlop v pruběhu roka najde dost a dost. Typickym přikladem je, když roba odmita s chlopem spat. Ani tady ale neni vhodne bit robu třeba při jidle, nebo v přitomnosti jinych osob.
  • Roba by měla vědět, za co je bita. V idealnim připadě ju upozornime na nevhodnost jejiho chovani, pak ji pohrozime a deprem když nedojde k napravě, přistupime k biti.
  • Biti by nemělo zpusobit viditelna zraněni, ani napřiklad zlomeniny. Ženu byzme tež neměli bit po pysku.
  • Když ženu bijeme, neměli byzme ji zaroveň nadavat. Bitim ji prokazujeme čest a uctu a navracime ju na spravnu cestu k bohu
  • Jedno biti by nemělo obsahovat vic, jak 10 uderu. Ruku při biti nezvedame přiliš vysoko, idealni je z urovně hrudniku
  • Pro biti je vhodne pořidit si kratku rakosku, pasek, nebo karabač

Tuž, dufam, že fčil je to všem jasne. Pokud byste chtěli instruktaž v originale, možete si ju pustit niže. Za inspiraci děkuju egyptskemu duchovnimu Sa´d Arafatovi.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář