Zpět

Vše ztraceno. Olše bude Olza, Labe Elbe a Vltava Moldau!

Text 24.2.2010

Tak a je to venku. Mordor je muj projekt, ktery ma sjednotit všechny kratke zobaky v dluhem statě. Cilem je zrušeni českych nazvu a jejich nahrazeni ostravskym dyjalektem, to všecko pod zaštitu modrych přileb OSN. Bohužel, mladičky agent Mordoru s krycim jmenem Kocab (česky Kocáb) všechno předčasně vykecal. Pražaci opět niči naše celosvětove dilo. A to sem ho přišti tyden chtěl osobně pochvalit před nastupenu jednotku gorolskych myslivcu v Mostach kolo Jablonkowa.

Svobodny Stat Mordor, virtualni stat všech, keři bytostně nenavidi dluhe samohlasky, se bude rozkladat od Baltu přes Jadran až k Mořu Černemu. S Černym mořem měli někteři Mordořani problem, že pry už to je moc daleko, ale neda se nic robit. Je třeba pro kratke zobaky zajistit životni prostor, navic Černe moře automatycky patři k černe Ostravě. Laska k dluhe vlasti kratkych zobaku překona všecky nesnaze. Je našim moralnim pravem sjednotit všechny utlačovane kratke zobaky do jedneho statniho utvaru, vedeneho udatnym a mudrym vladcem.

Na začatku zme mysleli, že všechno proběhne v klidu, tajně, nikdo si ničeho nevšimne. Prostě jedneho dňa přejmenujeme všechny česky znějici nazvy, obsadime pošty, nadraži, hospody, fejsbuk a v kravařskem parlamentu vyhlasime Svobodny Stat Mordor (SSM). Ustavnim zakonem čislo jedna zrušime dluhe samohlasky a sjednotime psani měkeho a tvrdeho Y.

Nepovedlo se. Odvěky nepřitel všeckych Mordořanu – ukecany pražsky uřednik, opět ukazal svuj škaredy kontrarevolučni gzycht. Přitom zme už byli daleko! Tajně a nenapadně se nam podařilo dostat pod kontrolu celu severni Moravu s Prajzku a Gorolama, praktycky cele buduci centrum Mordorskeho statu s hlavnim městem Kravařama. Podivejte se sami:

Ma to ještě jakesik muchy na ščaně, to dluhe O, měke L a komplikovane W musi pryč, pak bude deprem všecko podle Pravidel Mordorskeho Pravopisu. A pak zmizne ta zbytečna česka cedula Jablunkov

Jak krasně a romantycky včil vypada nazev Mosty kolo Jablonkowa!

Aji Gródek ma furt svoje muchy, je tam to dluhe Ó, ale všechno ma svuj čas. Podstatne je, že naši agenti na ČD prosadili změny tych škaredych českych ceduli. Mimochodem, v cele republice už maju modrobilu barvu. Barvu Mordoru.

Vysostny znak Mordoru. Velke M v kružku. Grodek je naš.

Ostrava a Česky Těšin. Obě města už infiltrovaly naše politycky korektni jednotky a plnyma hrsťama rozděluju granty přiznivcum Mordoru. Grant je užasny nazev vymyšleny našim antydyskriminačnim tymem pro rozdavani peněz, kere zme sami nevydělali, ale o to raději je rozdělujeme. Je to jedna ze schvalenych metod, jak zrujnovat obecni rozpočty.
Všichni naši agenti dostali za ukol schovat se za politycku korektnost, oblbovat lidi rovnopravnosťu a nedyskriminovanim menšin. Dostali za ukol infiltrovat statni uřady, unyverzity, radnice měst, armadu aji policiju. V teto činnosti měli pokračovat tak dluho, dokud by se bila nestala černu, bo černa a modra su barvy Ostravy a Mordoru. Prostě tak dluho, dokud byzme nezblbnuli uplně všecky. Pak byzme vyhlasili heslo Všechnu moc Sovětum!!!, vlastně Všechnu moc menšinam!!! a tym padem by se z menšiny stala veduci sila a většina ve statě, z česke většiny by se stala menšina a přišel by čas zrušit prava menšin.

A včil je všecko ztracene, kvuli jedemu ukecanemu agentovi. Ale něbujtě se. Čas Mordoru přijde. A bude to brzo.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář