Zpět

Všecko dobre je k čemusik dobre

Text 8.7.2020

Nemožete brat věci tak tragicky. To, že mate dluhy, protivnu babu nebo ste vystudovali nesmyslny obor na genderovych studyjach a fčil nevite co s tym, ještě neznamena, že se nemožete radovat ze života.

Zeberme si třeba to cestovani, ať nemate přilišne deprese z mojeho posledniho bloga. Kdo chce, vidi na tych obrazkach předzvěst celosvětoveho problema, kdosik jiny zase može vychutnat druhu stranku věci.

Prazdna letiště znamenaju, že nemusite jak idyjoti čekat dvě hodiny před odletem v klimakteryzovane hale, ale stači přijit chvilu před odletem, bo nikde nesu fronty. V letadle nemusite draho kupovat mistenky, bo si možete vybrat misto podle libosti. Možna aji kapitan si s vama rad vyměni sedadlo, když mu řeknete.

Ceny taxiku a pučoven aut šly dule, bo se předhaňaju v nabidce, aby ulovily aspoň jakehosik kunčofta. V knajpach nemusite rezervovat mista a servirky a serviři se chovaju tak nějak zdvořileji. Na plažach nemusite posluchat to protivne povykovani českych fakanu a jejich nervoznich matek.

O kvalitě jidla a napoju se v připadě Bulharska ani nemusime bavit, dokonce aji Zagorka se da pit. Konec koncu, je to mila holka…

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Siněmorec

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář