Zpět

Vyborně! Zlynčovali zme Lacinu!

Text 22.11.2010

Tleskam odvaze a jasnozřivosti! Pirat silnic byl potrestany. Ja bysem mu dal aspoň deset roku, ale aji tych pět je dost! Spolu s celym kolektyvem brigady kapitalistycke prace se připojujeme ke schvalenemu rozsudku.

Připad je jasny, bo všechna vina je na straně agresora. Je to muž, navic manažer, a co je nejhorši, ma lepši auto jak ja a určitě ma aji větši vyplatu. A fčil mu sranda skončila a to se mi libi.

Bohužel potrestali zme nejen jeho, ale i jeho staru, děcka, vnuky aji jeho psa a kočku, kuřata aji ryby. Mam radost, že tento nebezpečny element stravi 5 roku v kriminale, kery mu ale zaplatim ja a všechen pracujici lid. Je naprosto jasne, že by ve sve činnosti pokračoval a mohl by tak ohrozit dalši řidiče pomalu se flakajici v levych pruzich dalnic. Mam radost, že fčil bude lepit pytliky. To bude mět ten spravny vychovny učinek, na něho, odstrašujici učinek na všechny ostatni a ode dneška bude na cestach konečně bezpečno.

Chudak děvucha, keru vylekal tak, že už v životě si za volant nesedne a do konca života bude mět blbe sny jak uvidi auto. Tuž měli by mu napařit zepar milionu odškodneho, aby z teho ta děvucha tež cosik měla, ale to by pracujici lid tak netleskal. Kriminal je kriminal. Sice na tym budeme tratit všeci, ale lid je zdrojem veškere moci a lid tleska.

Tento paragraf by bylo třeba vyřadit ze zakonika, bo je zbytečny: „Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, a pokud tomu nebrání zvláštní okolnosti, při pravém okraji vozovky“. A pokud ta děvucha vjela do leveho pruhu tak malu rychlosťu, že se za ni zařadily dalši čtyry auta, tak bych aji zrušil paragraf: „zdržovat řidiče bezduvodně pomalou jizdou“.

Anebo tenhle znáte?:…“pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit…“

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář