Zpět

WTC – podvod stoleti, a česka vlada mlči

Text 5.10.2010

Zda se, že vlada tzv. Republiky česke, už neni schopna reagovat na aktualni nebezpeči, hrozici obyčejnym lidem. Je to necely měsic, co čtyři letadla zautočila na obytne budovy ve Wratimově (provincie Ostrava, stat Mordor). Ani tisice postiženych nepřiměly vladu k temu, aby řekla pravdu. Nic. Ticho po pěšině. Vlada a novinaři uspěšně kamufluju a prohlašuju, že všecko ma na svědomi tornado.

Ale podivejme se na věc chrono-logicky:

V 8:45 hod narazilo nezname letadlo do severni budovy WTC (Wratimov Tornado Center). Střecha zmizla a v hornich patrach zustaly uvězněne v kupelce baby, kere si zrovna robily melir. Na fotografii je vidět jasny otvor, kerym letadlo vniklo do objektu. Vysoka teplota hořiciho kerosinu zpusobila prohořeni dřevěnych šprušli a nasledně se cely barak zhroutil. Vlada tvrdi, že vše ma na svědomi tornado. Je zvlaštni, že by to byl prvni připad, kdy by tornado zpusobilo pad celeho baraku. Navic budova byla na tornada dymenzovana…

V 9:03 dalši letadlo narazilo do jižni budovy WTC (Wratimov Tornado Center), totalně zničilo cely barak, vyburalo ploty a zahadně se vypařilo. Aji tady je jiste, že zkazu nemohlo zrobit žadne tornado, bo tornado si selektyvně nevybira, kery plotek vybuli a kery ni. Tornado bura všecko. Tady je jednoznačně vidět, že pilot se v poslednich okamžikach pokusil vyhnut barakam po prave straně. Bohužel, katastrofě asi už nemohl zabranit.

V 9:43 narazilo třeti letadlo do tajneho minysterstva obrany Mordoru, umistěneho v kruhove budově auly VŠB. Na přilehlem chodniku su jednoznačně vidět stopy narazu ocasnich ploch, kere rozmetaly až do vzdalenosti 37cm zamkovu dlažbu okolo minysterstva. Všem je naprosto jasne, že tornado nemože zvednut do vyšky zamkovu dlažbu. Dlažbu na zamku može zvednut enem naraz čehosik silneho. Navic stopy ocasnich ploch su jasně patrne. Pilot se schvalně vyhnul čerstvě posekanemu travniku aji křaku vlevo. Taku něžnost by tornado fakt neprojevilo.

12:00 Ložnica jedneho z poškozenych baraku WTC (Wratimov Tornado Center). Zajimave je, že tato budova nebyla zasažena žadnym letadlem, přesto se zřitila nedluho po utoku. Během jedneho dňa tak bylo dosaženo trojnasobneho zazraku. Dřevěnobetonove baraky, kere byly zasažene, spadly, aniž by kerosin dosahnul teploty hořeni dřeva. Nezasaženy barak spadnul, ani nevěděl, jak. Je zajimave, že Minysterstvo vnitra Mordoru tady mělo svoje utajovane kancelaře…

A vlada mlči. Všichni susedi viděli přilitajici unesena letadla. Enem vlada a jeji kupeni novinaři tvrdi, že se jedna o tornado. Byli bysme radi, kdyby Arnold Schwarzenberg, Minystr pro zahraniči na vychod od Praglu, nam odpověděl na některe odevřene otazky:

– Čemu spadl aji barak, kery tornado nezasahlo a proč o padu baraku informovala televiza o par hodin dřiv, než spadnul?

– Kam zmizelo letadlo, kere zautočilo na Minysterstvo obrany Mordoru? Jak je možne, že na travniku před budovu nezanechalo žade stopy a vytrhlo enem 15 ks zamkove dlažby?

– Jak je možne, že „udajne tornado“ zasahlo pravě domy znameho medialniho a reklamniho kuzelnika, zatimco ostatni baraky zustaly nepoškozene?

– Jak je možne, že majitel domu pořidil tyto domy nedluho před katastrofu a dva měsice předtym si je nechal připojistit proti tornadu?

– Čemu majitel domu kupil tyto baraky, když věděl, že kachličky v kupelce obsahuju nebezpečny azbest a budu muset byt zburane?

– Jak je možne, že ve zřiceninach domu, byly nalezeny stopy termitu a jinych mravencu, kere mimochodem armada použiva k akcim zvanym řizena demolica?

PS: …diky postiženym obyvatelum Wratimova za fotky.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář