Zpět

xxxx

Text 24.2.2010

Tuž byl to pro mě taky maly +bus, ale normalně žadny ze světovych nakladatelu si v tomto divnem pseudokapitalistyckem +žimu nechtěl všimnut mojiho talentu, fakt žadna +akce. Tak sem se rozhodnul, že si svojeho talentu všimnu sam a vydal sem si sam sobě knižku s nazvem „Ostravaci sobě“. Dobre, ni? Když može mět kdejaky cyp knižku, tak ja možu tež! Vychazi z mojich blogu na servru ajiDneska, ale musim řict, že sem tam vevalil aji nazory vas dyskuteru, bo mam k mojim dyskuterum +spekt. Dal sem tam hezke aji škarede nazory, to abyste viděli, jake škarede věci ste někteři schopni napsat. Snad budete přiště +agovat lepe 🙂

Možu vam řict, že všecky +cenze moji knižky dopadly vyborně, tuž abych se vam jaksi +vanšoval, mohli byzme to zapit na chřestu, ni? Pustime si jakusik +produkovanu muziku, třeba +ggae, +kviem, anebo obyčejne +mixy a bude sranda. A sranda bude, to si pište, bo všecky moje chřesty robim společně z Rudu Havlikem, +nomovanym nositelem Nobelove ceny za literaturu za rok 2016!

+Alita je taka, že první chřest v zaři +flektoru bude v patek pateho v Ostravě, druhy chřest ve středu desateho v Praglu a třeti a největši v ramci prvniho koncertu skupiny Uspěch v Praglu v rokokovem klubu Vagon – 1.4. na Aprila! Podrobnosti najdete tu dole na fejsbuku, nebo mi napište na emajl.

Tak. A včil du na pivo do jakesik fajne +stauračky. Bo sem v Havlově Brodě, dam si +Bel 12° a fajny gulaš, možna aji +pete. Dufam, že mě pak nebudete muset +suscitovat!

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář