Zpět

Zahada obrazcu v obili rozluštěna

Text 7.12.2011

Tuž fčil sem slavny po cele Angliji. Pote, co sem rozluštil tisicilete tajemstvi Stounhendž, poprosila mě slavna Britska akademija věd, jestli bysem jim nepomohl rozluštit aji zahady zvlaštnich obrazcu, kere se objevuju v obili, v kobzolach a v zeli. Bo mi nabidli grant, placeny všema blbyma evropskyma daňovyma poplatnikama, s radosti sem to přijal a šel se pronajmut helikopteru, abych se to mohl nafotit pěkně z vyšky.

Tuž vybral sem si oblast, keru budu mapovat a vyletěli zme. Okamžitě mi bylo jasne, že sem na spravne stopě. Už na prvni pohled bylo patrne, že pole kobzoli aji pšenice su od sebe oddělene zvlaštnima šedyma pruhama. Ty mě ale až tak nezajimaly, tuž sem přikazal pilotovi, aby to posadil niž.

Bylo to tu. Zvlaštni obrazce v obili. Z vyšky to vypadalo, že maju paralelni strukturu. Hned je jasne, že cosik tak gigantyckeho nemohla stvořit lidska ruka.

Někere obrazce byly paralelně vodorovne, jine zase paralelně svisle. Dilo velkeho stvořitela…

Ale pozor! Aji do suměrne struktury se semtam dostal nelinearni, jakoby vše narušujici nonsens. Amater by hned vymyšlal teorie singularity, mi bylo jasne, že se jedna o božsky princip vyjimky, kera potvrzuje pravidlo.

Všimněte se te božske hravosti, s jaku mimozemska civilizaca vykuzlila kružky v obili kolem slupu nadnarodniho molocha, nebo nadherně kubistycku dyjagonalni linyju, zobrazujici pravděpodobně střet civilizaci s božskym škrtem pera.

…všimněte se zvlaštnich smyček, vždy v sudych strukturach. Patrně naznak teho, že tady pude brzo každemu druhemu o krk.

Zase ty zvlaštni kruhy. Asi vzkaz zelenym teroristum, aby vykořenili zlo, schovavajici se ve stromach, kere rostu, kaj chcu, bez svoleni eurokomisařu.

…některe obrazce byly jasnym vzkazem křesťanum, aby se okamžitě dali do prace na buducich generacich, jinak je muslimske děvuchy a synci převalcuju.

Tuž, všecko mi to bylo jasne. Mimozemsky puvod obrazcu byl tak jasny a jednoznačny, že by o tom pochyboval snad enem nevzdělany mamlas. A tuž sem se rozhodnul, že mimozemšťanum tež cosik vzkažu. Nechal sem teho cypa s helikopotvoru přistat, a za pul hodiny byl pitkogram pro mimozemštany hotovy.

Už sem nejezděte. Buďte opatrni, tady zme par tydnu před totalnim krachem.

PS: Mimochodem, Britska akademija byla ohromena, smysl te symboliky jim byl totalně neznamy. Řikali, že cosik takeho eště v životě neviděli, a že mi brzo zadaju jakusik dalši robotu. Tuž rychle, synci, rychle, než mě synci z Eurocentraly zakažu!

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář