Zpět

Žijeme ve fajne době, ni?

Text 17.12.2009

Tuž furt brečime, že cosik nefunguje, cosik je rozbite, lude kradu jak straky, poslanci nerobi nic, sused ma větši kozu, susedka dvě, poďme se včil podivat, co všecko se da robit pozityvniho.

Vzhledem k temu, že předpokladam, že nas čekaju hodně kritycke roky s nezaměstnanosťu nad 30% a jinyma negatyvnima jevama, nachazime se vlastně v nejšťastnějšim obdobi našich dějin. Kolem nas neni žadny mamlas s knirkem, kery by chtěl zebrat Karlovarsko (a i kdyby chtěl, tak by se bal tych stamilionu Rusu, keři už ho obsadili), ani žadny pseudonepřitel, kery by nam chtěl obsadit Těšinsko (to už je stejně obsazene Polakama, maju tam vlastni nazvy vesnic, už to maju po polsky dokonce aji Česke drahy).

Nežijeme v bidě, lude maju v rodině někdy aji dvě auta (stareho Žigula a noveho Favouša), v baraku maju ze tři televize (a ve všech su puščene suprove serialy) a navic polovina obyvatelstva ma takovy špicovy přijem, že si možu kupit aji sofystykovany bulvarni tisk za patnact kaček.

Co furt všichni brečime? Až bude zle, budeme ještě radi vzpominat. A jak se tak divam na ty bolševicke mamlasy v parlamentu (a nemam na mysli ty, keři to slovo maju v nazvu), měli byzme mět radost z teho, jak se nam ještě fajně včil žije.

Cestovať možete, kaj chcete, a hodně levně. Nemyslim ty předražene zajezdy s cestovkama. Však vy vite, jake cestovani mam na mysli. Jak dostanete chuť vydat knižku, možete vydat knižku. Taky Ruda už vydal dvě a brzy bude vyhlašeny narodnim umělcem. A dalši! Nebudu je jmenovat. Milion! Dva miliony berou! Vite, kolik peněz ma taky narodni spisovatel?

Sakra, sorry, to sem si spletl projev. To bylo z Červeneho hradku.

Nebo možete nahrat svoje album, určene pro prvni misty hitparad! Špizněte se tu na dvě verze, schvalně, kera je lepši:

A take srandy možete vytvořit bez jakychkoliv investyci! Tu druhu srandu vymyslel Honza Hlavaček, tež bloger ajiDneska. Vidite to? Blogy možete psat a každy si to može přečitat! To před par rokama tež nešlo. Včil to ide!

Dokud mame co jest, dokud funguju blogy a nestřilame po sobě, tak je dobře. Jděte, natočte film, ožerte se, cestujte, bavte se, naučte se cizi jazyk nebo si kupte vepřovy jazyk!

Vychutnejte si to, dokud možete. Už se na ty kysele ksychty v tramvajkach a hytlermarketach nemožu divat.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář