Zpět

Zitra pudu a postřilam jakesik lidi

Text 26.7.2011

Tuž do včerejška sem si myslel, že sem enem taky obyčejny, mirumilovny, ostravsky cyp. Měl sem strach aji z agresivnich skinhedu, aji z agresivnich hnědočechu, aji z agresivnich běločechu. Pokud to šlo, klidil sem se z cesty, bo co bysem si robil problemy, ni? Od včerejška je všecko ztracene. Přečital sem si noviny, a zjistil sem, že asi budu naprogramovany vrah.

Všecky noviny psaly o tym magorovi, kery postřilal ty mlade v Norsku, a ja sem zjistil, že podle novin mam s tym hňupem uplně shodne charakteristyky:

  • libi se mi tlusťoch a opilec Čurčil, srandysta Regan aji ta babka Tečrova
  • čital sem knižky od Franca Kafky. Jako polehčujici okolnost by snad mohlo služit to, že sem jim vubec nerozuměl a uplně sem se v tym ztratil. Bylo to pro mě pochopitelne asi tajak vrcholna dramaturgicka tvorba VH
  • libi se mi knižky Orvela
  • libi se mi fajně zrobene grafiti na šedivych postbolševickych betonach
  • libi se mi Benešove dekrety a sem rad, že v pohraniči nemusim mluvit německy, a co je nejhorši, mojim nejoblibenějšim prezidentem hned po Edovi je Vašek

Myslel sem, že sem uplně normalni ostravsky cyp, ale podle teho, co pišu noviny, mi asi nezbude nic jineho, než abysem se zitra zebral a šel postřilat jakesik lidi, bo mam podobne charakteristyky jako to norske hovado.

PS: Podle mapy je nejbližšim ostrovem Střelecky ostrov, Praha.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář