Zpět

Davej si bacha, synku, Češi tě obiraju!

Text 20.12.2011

Davej si na ně pěkny pozor. Bo co Čech, to smějici se bestyja, to věděl už narodni socijalista Hajdrich. A navic ty bestyje umi fajně dojit Unyjni rozpočet!

Představ se, mily Rampuch, že ty prachy, kere diky daňovemu systemu EuroSajuzu kradeš „bohatšim“ Němcum, Holanďanum a Danum, si Češi zeberu, rozfofruju mezi sebu a eště ti nadavaju, že zje potomek registrovaneho partnerstvi Hurvajza ze Špejblem.

Třeba taky Uřad prace ČR. Vymyslel si „projekt“, kery nazval Absolventi a praxe. Vydyndal na to 137 milijonu. Cilem je pry zajistit, aby 375 synku a děvuch po škole šlo robit. Tuž, mily Rampuch, celkem to vychaza pruměrně 365tisic na jedneho takeho flakača. Tady se asi kdosik fajně napakoval, co? Detajly tu.

Dalši věc je určitě duležita. Problem je, že temu asi neporozumiš. Tuž schvalně: Aktualizace strategie realizace a implementace metodiky. Realizace řeši nedostatky implementace. Primarně přijde opatřeni na optymalizace a zefektyvněni. Řizeni neni navazano, ani systemově uchopeno a je patrna fragmentace. Jak temu nerozumiš, pak si to cele přečti tu. My temu tež nerozumime, ale duležite je, žes nam poslal 16 milijonu.

Tuž je to sranda, Rampuch, ni? A fčil tu maš taku višničku na medovniku k tvoji drahe bruselske kavě. Představ se, že Minysterstvo vnitra na tobě vymamilo 37 milijonu na to, aby zaměstnalo 50 našich cyganu. A co huř, předpokladaju, že po dvuch rokach z nich zustane enem deset. Tuž to mame asi tři čtvrtě milijonu na jedneho cygana. Tuž to se nam vyplati? To je dyskryminace! Nechtěl bys platit vic?

Posluchej, Rampuch, mam taky dojem, že když budeš mět taku hospodarku, tak brzo ten pracujici lid bohatych zemi zapadu zrobi prvni bruselsku defenestračku. Bo takych špicovych „projektu“ Češi realizuju stovky.

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

Napsat komentář