Zpět

Čemu se Arabi tak škaredě chovaju k Němcovi a hezky k Putinovi?

Text 6.12.20233 min Přehrát

BUĎTE OPATRNI – NASLEDOVAT BUDU ZABĚRY Z RUSKYCH ZDROJU.

POKUD JE BUDETE SLEDOVAT V JAKEMSIK STATNIM UŘADU, MOŽETE SE STAT CILEM UDAVAČU/ELFU A BUDETE SE MUSET ZAČAT ŽIVIT POCTIVĚ!

      —————————————————————————————————————–

Tuž to mi vysvětlete, čemu se ti Arabi tak hezky chovaju k Rusovi, a tak škaredě k Němcovi? Co jim ti Němci zrobili? Bo co se z hystoryje pamatuju, byvalo temu naopak. Vztah Muftího Amína al-Husajnyho k temu rakuskemu maliřovi, později vudcovi Řiše, byl vždycky nadstandardni. Jak tvrdival stary Netanjahu, pry mu dokonce radil v kličovych otazkach.

A fčil toto.

Marně přemyšlam, co by za tym mohlo byt.

Že by byli Arabi tak naštvani, že německo-zelena multykulturni scena podporuje ta nesmyslna eletrycka auta, kera v zimě nestartuju a pod vodu hoři?? Tuž to by za tym byt mohlo. Bo jak je zname, ropy maju Arabi dost. Styči kopnut do země a teče. S tu eletryku to je horši, bo na provoz elektrarni potřebujete tež jakesik inženyry. A s tym je problem, bo pokud sleduju proudy plavačku do Evropy, všeci arabšti inženyři už v Evropě su a Arabum zustal enem proletaryjat.

Jacisik inženyři by se snad dali eště zehnat mezi africkyma plavačkama, ale to by museli začat Arabi krast plavačky škaredym italskym babam z polityckych neziskovek a nasilně si je odtahovat do Arabska.

Tuž nevim, jestli je to realne. Ty baby se nevzdaju tak snadno.

Jestli na jakesik rozumne vysvětleni přijdete, tuž napište. Bo to, jak škaredě se Arabi zachovali k řišskemu kancleřovi a naopak, jake lukulske představeni připravili nejvyššimu tajemnikovi země Sovětu, to je do nebe volajici. Chudak kancleř. Tak blbě se naposled asi citil jeho předchudce, když zjistil, že mu zdrhnul asistent a Angličani ho nechtěju pustit zpatky.

Ladik Větvička, hlasatel Radia Universum, Poruba

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. Protoze si chteji pozdeji rozdelit stredni Evropu? Eurostan a Rusko?
  Rusko potrebuje mit spojence, kteri mu nebudou branit v okupaci z byvale Zapadni Evropy a Islamiste uvitaji na svych hranicich nekoho, kdo je ochten spolupracovat. Navzajem se mohou vojensky podporit.
  A kdo nas zachrani? Zase USA? …
  Aneb kdo pristi rok nezavre hranice, je v tom. Stane se soucasti nove, post zapado-evropske rise ‚Eurostanu‘.
  A podle dosavadniho vyvoje … jako by se stalo. Snad Polsko a Madardko se ubrani. A my?

  Historie se zase opakuje.

  Konec apokaliptickeho vyjevu.

 2. Jo jo Ladiku, máž tam chibu.
  On to byl opravdu prezident Steinmeier, jehož funce je důležitá asi jako díra ve staré ponožce. Dokonalý automat na podpisy a kladení věnců. Jiné pravomoci už nemá, ty spadají pod Kancléře. 🙂

 3. Správný postřeh. Číňané mají diplomacii po tisíciletí v krvi. I jemné náznaky vypoví mnohé.

 4. Je to opravdu Scholz? Není to náhodou německý prezident Steinmeier? Každopádně by to asi vypadalo stejně ….

  1. Zdá se , že Rádio Universum se proměnilo ze „Svobodného rádia“ na „Plujeme při proudu mainstremu“.

 5. Tož to máš tak, Laďo. Arabi uznávají toho, kdo bojuje, a ne toho, kdo každeho vítá a leze mu kamsik …..

 6. Ano, byla to diplomatická urážka.. Stejná, jako když Ursula von der Leyen musela při odletu z Číny projít běžnou pasovou kontrolu, nikoli diplomatickým koridorem.

  Tak se to obvykle dělá, zchladíte si žáhu, potrefený pochopí, že opravdu není vítán, a že se na něj opravdu zlobíte, a je to levnější než válka..

Napsat komentář