Dušan Neumann
Evropa páchá hospodářskou sebevraždu. Její jediná naděje přichází zpoza Atlantiku
Dušan Neumann
Pokud EU začne tvrdě potlačovat svobodu slova, USA zahájí vůči ní a jejím představitelům sankce
Dušan Neumann
Poslední naděje pro mírové řešení v Gaze
4.10.2025
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Pan Musk je velice schopný, dostal se k zlaté žíle a zůstane dokud ji nevytěží. Hlavním cílem pana Trumpa a pana Muska, stejně jako miliardářů v naší i jakékoliv jiné vládě je snížení jejich vysokých daní, proto pana Trumpa podporovali i pan Bezos a Zuckerberg. Většiny běžných lidí, se to týkat nebude, vymění nižší daň z příjmů za vyšší ceny, tím zaplatí více i na dani z nákupu. Chudé to ožebračí, daně z příjmů se v USA počítají až od zhruba $15 000. Starším lidem inflace a propad na burze sežere úspory na stáří. Jsem zvědavý, jestli se podaří přemluvit pana Trumpa, aby alespoň tu pětinu z úspor rozdělil mezi daňové poplatníky rovným dílem.
Trump samozřejmě nemá v úmyslu poškodit vlastní přátele mezi bohatými, ale alespoň v rámci úspor a vyšších zisků zatnul tipec woke, LGBTQ+, mee too atd. a hlavně politické korektnosti alias lhaní. Tím posunul svět zpět k normálnosti. Jinak bude samozřejmě postupovat stejně jako amíci vždy – vysávat svět ve vlastní prospěch a trochu i ve prospěch vlastního národa.
Chytrému napověz, s blbým neztrácej čas. NEČEKEJ-až EU zkrachuje, pak zkrachujeme s ní, národy budou „vycucány“ a bez právní ochrany, sociálních programů., důchodů …; vládu převezmou „majetní“ a z národa vytvoří armádu otroků- bez domů, chat, aut,…. ale s žitím v obřích noclehárnách- ještě placených. Ženy, nemyslete, že dostanete antikoncepci- jen produkcí dětí (budoucích otroků) si zachráníte bídný život. Masaaryk by se chytal za hlavu, když by viděl /snad ho tímto příspěvkem neprobudím/, co lze s národem udělat, jak lehce lze dětičky vyhnat do polí, nebo v zimě k pásům, kde se zatím neuplatní roboti- za prací , místo do školy (ta bude jen pro „vyvolené“)…
Pokud toto nechcete, přemýšlejte, agitujte ve všech úrovních, aby alespoň volby dopadly dobře pro NÁROD, ne pro ……a jejich „vyčůrané, všeho schopné politiky./převlíkače kabátů…“ Nevěřte současným zbohatlíkům, vše dělají i budou dělat jen pro své budoucí zisky.
“ Nevěřte současným zbohatlíkům, vše dělají i budou dělat jen pro své budoucí zisky.
Jak píšeš 😛 A přesně tohle dělá Trump a ty mu to žereš. Jak se u nás říká: „Sereš si do huby!“
To je docela zajímavé čtení a napadá mne možná paralela: Dnes je snaha u nás rovněž schvalovat poněkud kontroverzní zákony. Může se stát, že po volbách budou rovněž použity proti těm, kteří je tvořili…
V to nedoufejte, přestože o tom dnešní opozice občas nahlas sní. Oni ovládají soudy, většina státních zástupců a soudců je „jejich“, a to se hned tak nezmění, to EU nepřipustí. Tedy dokud EU povede stávající totalitně – progresivistická bandda, nehrozí, že by ty zákony byly použity proti nim.